Pracovní stanice MSI Vortex W25

Jak jsme uhodli, poznáte společnost MSI, kterou jsme zmínili před několika hodinami pro uvedení jejich nové základní desky s čipy. Z390je jedním z největších světových výrobců herního hardwaru a nyní se chce stát měřítkem v řadě pracovních stanic nebo pracovních stanic. Řada pracovních stanic MSI, nová MSI Vortex W25Počítač optimalizovaný pro profesionální uživatele.

MSI Vortex W25MSI Wortex W25

Funkce pracovní stanice MSI Vortex W25

Než začnete analyzovat vlastnosti nového Pracovní stanice MMSI Vortex W25 Mnoho lidí se bude divit, proč je takové zařízení potřebné.

Některé z problémů, kterým společnosti čelí, jsou často nedostatek místa, potíže s údržbou zařízení a dosahováním nejlepšího výkonu. Pokud se díváte na zařízení se zmenšenými rozměry kvůli nedostatku místa MSI Vortex W25 Má kompaktní design, který je ideální pro uživatele, kteří chtějí maximálně využít využitelný prostor, protože toto zařízení je kompatibilní s držáky VESA, které jim umožňují montáž za monitor nebo na stojan na stůl.

MSI Vortex W25MSI Vortex W25

Podvozek má kapacitu ekvivalentní 2,5 litru, jedná se o jednu z nejtenčích pracovních stanic na trhu. Rozměry této nové pracovní stanice MSI jsou 279 x 43 x 331 mm (výška x šířka x hloubka).

Při pohledu na zařízení těchto velikostí je normální mít pochybnosti o tom, zda má zařízení dostatečné chlazení, aby se zabránilo přehřátí.

V tomto smyslu MSI Vortex W25 Díky systému má dobrý systém chlazení komponent Posilovač chladicí kapaliny Titan Dokáže během provozu udržet zařízení na překvapivě nízkých teplotách. Chladicí systém je konstruován tak, že chladnější venkovní vzduch vstupuje do spodních komor a prochází všemi součástmi a je vytlačován ventilátory na horní části zařízení.

Tento systém dokáže udržet zařízení v chodu na 60 stupňů. Pracovní stanice z hlediska specifikací MSI Vortex W25 obsahuje procesor 8. generace Intel Core i7 s čipovou sadou Z370.

Pokud jde o úložiště, existují dva kombinované sloty M.2 (NVMe PCI-e / SATA) a port SATA spolu s prostorem pro 2,5palcové disky.

V prostoru RAM má tento počítač 4 sloty pro paměť DDR4 SO-DIMM, což umožňuje W25 dosáhnout 64 GB RAM.

Tato pracovní stanice podporuje karty Nvidia Quadro nejnovější generace (P5200 / P4200 / P3200), díky nimž je model W25 připraven na nejnáročnější grafické úkoly. A konečně, pokud jde o vstupní porty, MSI se podařilo přidat překvapivý počet připojení k počítači s tak malou stopou.

MSI Vortex W25MSI Vortex W25
4x USB A typ (USB 3.0)
2xUSB Type-C (1xThunderbolt 3 / 1xUSB3.0)
3xVideo výstup (2xHDMI / 1xThunderbolt 3)
1x Gb LAN
Výstup pro sluchátka / MIC / SPDIF
AC vstup
DC 12V výstup

Zdravím z hloubky bytů.