První skutečné obrázky Google Pixel 4.

První skutečné obrázky Google Pixel 4.

Smartphone lze vidět v ruce uživatele.

I když nejnovější „živý“ únik fotografie ze smartphonu Google Pixel 4 Považováno za falešné na základě fotografií Samsung Galaxy S10 +. Informace o tom, že přijde se čtvercovou kamerou, byly správné. Dnes vám můžeme ukázat nové fotografie, které ukazují další smartphone Google v ruce uživatele a uvidíte čtvercovou kameru tohoto terminálu.

Podle 9to5Google se jedná o první skutečné živé fotografie Pixel 4. Snímky byly pořízeny z anonymního zdroje, ale autoři si jsou jisti jejich autenticitou.

Nemůžeme říci, že tyto fotografie mají výjimečnou kvalitu … a lze z nich získat velmi málo dat, kromě umístění tlačítek na fotoaparátu a terminálu, které na tomto zařízení uvidíme.

Telefon je viditelný zezadu a je částečně zakryt rukou uživatele. Jeho hlavní rys je však velmi dobře viditelný: hlavní fotoaparát „hranatý“ s designem, stejně jako nově vydané vykreslování.

Při této příležitosti se zdá, že se návrháři Google střetli s návrháři Apple. Říkáme to proto, že se také očekává, že nové fotoaparáty v příštích „iPhonech“ budou hranaté. Ještě později to bude jako obvykle a fanoušci Apple řeknou, že vynalezli hranaté fotoaparáty…

Budeme vyšetřovat nové úniky týkající se Google Pixel 4. Pokud situace nastane, zašleme vám je co nejdříve. Nezapomeňte nás však sledovat na našich sociálních sítích, aby vám neunikla žádná novinka, kterou vám na Planeta Red poskytujeme.

Zůstaňte naladěni, protože vám toho máme hodně říct.

Zdroj: 9to5Google

Zdravím z hloubky bytů.