Pracujete z domova? Adobe Scan skenuje vaše dokumenty z iPhone

S tímto „teleworkem“ obklopeným spoustou papíru to naši zaměstnanci myslí s digitalizací vážně a není neobvyklé, že máme doma velké a efektivní tiskárny, ty kancelářské jsou obecně mnohem rychlejší, produktivnější a všestrannější. Proto musíte v dobách války inovovat. Existuje mnoho aplikací pro skenování dokumentů, vyzkoušel jsem téměř vše, co si dokážete představit, a je mi jasné: Adobe Scan je nejlepší aplikace pro skenování dokumentů pomocí vašeho iPhone a jejich ukládání ve formátu PDF. Ukážeme vám zajímavou alternativu, která vám usnadní práci doma.

Adobe Scan pro skenování dokumentů (AppStore Link)

Adobe Scan pro skenování dokumentů

Adobe Inc.

Volný, uvolnit

Je pravda, že existuje mnoho známých věcí, jako jsou CamScanneer, ScanPro, ale když Adobe dělá věci, bez ohledu na to, jak moc se jim Steve Jobs nelíbí, obvykle je dělá dobře. Mnoho výše zmíněných aplikací má nepříjemnou chybu, že skenují ve formátu .JPG nebo .JPEG a poté je sdílejí. Mnoho formátů dokumentace nepodporuje soubory JPEG a také zabírají zbytečné místo na podnikových serverech. Nejlepší možností je proto vždy skenovat ve formátu PDF, což dělá Adobe Scan a nejen to, provede OCR sken. Interpretace textu, která nám umožní později jej upravit, pomocí nástrojů, jako je samotný Adobe Acrobat.

Na druhou stranu, po naskenování dokumentů, je-li jich větší počet, jeden po druhém nebo jeden po druhém, Má nástroj, který eliminuje skládání, sešívání a další potřeby, díky nimž při tisku nevypadá příliš čistě, takhle a my jen vytiskneme text a ušetříme inkoust. Aplikace je zcela zdarma pro použití zmíněná v tomto článku a je pro mě považována za nejlepší alternativu.