contador de visitas gratis Skip to content

Přestali jste se ptát na některá ze svých zařízení? Prodejte svého bývalého na eBay

Prodej produktu je dnes snazší než kdy dříve s různými digitálními trhy nákupu a prodeje. Je jich mnoho, mnoho a rozmanitých, ale těm, kteří skončí s “životem”, jim řeknou známí nebo příbuzní: “Hej, kde to mohu prodat?” Když se zeptáme, jdeme k těm, kteří si to vložili do úst. Odpověď je téměř vždy stejná, „podívejte se na eBay.“

V těchto týdnech chce eBay dále posílit svůj kanál a samozřejmě zejména Období spotřebovaná do Vánoc nebo drahý a šílený prodej. Nakupujeme velké, bláznivé a nakonec naplníme náš dům produkty, které použijeme jednou, ne více.

To mobilní, kde jsme při otevírání krabice vložili krásnou tvář, ale moc se nám to nelíbilo a už jsme to nikdy nepoužili (chtěli jsme iPhone a žádné štěstí), to jsme potřebovali, ale viděli jsme to nefunguje přesně podle očekávání a proto spadl do zásuvky našeho prádelníku (Macbooky jsou zpoplatněny). Tímto způsobem mohu pokračovat v uvádění velkého počtu produktů, které vytvářejí prach na našich zásuvkách, policích a komodách, kde stále můžeme generovat nějaký příjem.

ebay 3

Máte pravdu, můžeme být takoví lidé. symbolická hodnota pro každý objekt z minulostiA to dává ještě větší smysl, že je pro nás těžké se ho ještě více zbavit, ale při pohledu z perspektivy by ho možná ještě někdo chtěl použít, a tak zlepšit začarovaný kruh nákupu a prodeje, který nás může v mnoha věcech přivést na špatnou cestu. situacích.

Pokud bychom se museli přestěhovat, pronajmout si místo, vyžádat si určité licence nebo podobné postupy, možná bychom chtěli odložit tuto novou metodu příjmu. Ale věci jsou jednodušší než kdy jindy. Jdeme na eBay.es, vytvoříme účet, vytvoříme naši reklamu, pořídíme fotografie, které zajímavým způsobem ukazují náš produkt … a voila! Na kupujícího již máme reklamu.

Musíme si vybrat, zda plakát zahrnout nebo ne “Koupit nyní”Můžete si současně koupit svůj produkt s pevnou cenou, nebo “Aukce”budou uživatelé, kteří si označí minimální částku, kterou chceme obdržet, a rozhodnou se, kolik odtamtud chtějí zaplatit. Produkt s nejvyšší nabídkou vyhrává. Snadné, jednoduché a pro všechny diváky. Proč se neodvažujete? #VendeTusExEneBay.