Připravte se na nové hry pro iPhone, které přijdou tento rok 2017

V loňském roce 2016 App Store přidal všechny druhy nových her, jako je Super Mario Run, Plants vs Zombies Heroes, Assassins Creed Identity nebo Pokémon GO.

Tím ale překvapení nekončí a je to Rok 2017 také přijde plný velmi zajímavých vydání pro iOS. V tomto článku vám brzy představíme nové hry, které App Store pro váš iPhone nabízí.

Turbo liga

Ať už máte rádi retro hry jako Megaman, nebo dáváte přednost modernějším hrám, jako je Rocket League, bude vás zajímat. Nové hry pro iPhone z roku 2017. Začali jsme!

Nové hry pro iPhone v roce 2017

1. Megaman Mobile

Společnost Capcom potvrdila datum vydání Megamanu pro iOS a Android. Tato retro hra bude od 5. ledna přizpůsobena pro mobilní platformy (ve Spojených státech a Japonsku). Jak můžete vidět v přívěsu, hra si zachová svůj retro vzhled a po stranách bude obsahovat dotyková tlačítka a virtuální joystick.

Turbo liga

I když v iOS App Store již existuje hra podobná Rocket League, existuje ještě úžasnější nabídka. Mluvíme o Turbo League, budoucí Rocket League pro iPhone. Tato hra bude vyvinuta Zero Four Games a bude založena na 3v3 zápasech s autíčky, posunovači, skoky a spoustou zábavy v online režimu pro více hráčů.

3. Alto’s Odyssey

Pokud máte rádi oblíbeného nekonečného běžce Alto’s Adventure pro iPhone a iPad, připravte se na skvělý čas s novou Alto’s Odyssey. Další podrobnosti o nové hře jsou stále neznámé, ale bude oznámeno v roce 2017.

4. Strážci galaxie

Telltale je společnost zabývající se vývojem her známá po celém světě svými grafickými dobrodružstvími jako The Walking Dead, Game of Thrones nebo Batman. Při této příležitosti společnost uzavře partnerství s Marvelem a přinese novou hru Guardians of the Galaxy pro iOS a Android, kde mohou hráči rozhodovat a měnit běh historie.

Přes | IGN