Proč byl předprodej Samsung Galaxy Fold zrušen?

Proč byl předprodej Samsung Galaxy Fold zrušen?

Nový Samsung Galaxy Fold se stal prvním skládacím mobilním telefonem na trhu, který se k uživatelům dostal tak brzy. Někteří již dosáhli komentátoři byl vybrán a předprodej už byl hladkou plavbou, ale … Zdá se, že dočasně zrušeno.

Ano, předprodej Samsung Galaxy Fold je dočasně zrušen

Není žádným tajemstvím, že mobilní telefon se skládací obrazovkou může mít problémy. To, co jsme nečekali, bylo, že jim to dali tak brzy: Někteří uživatelé Galaxy Fold je již nahlásili po několika dnech používání.

Problémy se skládací obrazovkou Samsung galaxy

To dává jídlo k přemýšlení a především nás čeká na reakci společnosti Samsung v této věci. Je třeba poznamenat, že se jedná o první generaci, ale zároveň jich bylo posláno velmi málo a existuje několik, které již mají vážné problémy. Například polovina obrazovky přestala fungovat nebo se pomalu stmívalo.

Viděli jsme to na několika obrázcích, ale není to nic nového. Nyní přišel druhý krok značky a předprodej byl dočasně pozastaven. Zejména to byl on, kdo byl naplánován na příští Středa, Šanghaj.

Co to znamená?

Kolikrát lze skládací Samsung Galaxy Fold otevřít a zavřít?

V současné době značka nic takového neřekla, ale budeme vás informovat. Vypadá to tak chtějí si najít nějaký čas na nalezení řešení přesný. To dává velký smysl, protože za mobilní telefon zaplatíte přibližně 2 000 EUR, takže alespoň to, co můžete požádat, je, aby se vaše obrazovka po několika dnech nerozbila.

To také ovlivňuje Evropu v delších čekacích dobách. Budeme opatrní den příjezdu Tato galaxie se na našem kontinentu složí, aby zjistila, zda je nestálá, nebo aby jim dala čas vše napravit. Není nutné odstraňovat vnitřní chránič obrazovky, který je aktuálně otevřený, ne?

Zdroj | Giz Čína