xiaomi mi karışımı 3 vs iphone

5 důvodů pro koupi Androidu, ne iPhonu

xiaomi mi mix 3 vs iphone

Mobilní telefony Android byly vždy velkým konkurentem iPhonu, protože jde o bitvu, která je vždy velmi blízko. některé telefony mají více výhod než jiné. Přesto si myslíme, že Android by pro vás mohl být tou nejlepší volbou, jsou pohodlné, mají dobrý celkový výkon, skvělé funkce a velmi atraktivní design.

To, co vám od nynějška řekneme, neznamená, že iPhony jsou špatné telefony, ve skutečnosti mají zajímavé věci. Jenom tady Doporučujeme telefony Android protože má výhody, které určitě upoutají vaši pozornost.

Nejlepší poměr kvalita / cena

lepší než iphone x vs xiaomi mi 8

Jednou z věcí, které vidíte před zakoupením mobilního telefonu, je jeho cena a kvalita, pokud jde o výkon, výkon, fotoaparát a další funkce. Jak víte, Apple vždy měl kvalitní produkty, ale možná nejsou tak cenné při pohledu na ceny.

IPhony jsou ve skutečnosti dražší, než by vždy měly být můžeš koupit levnější Android a možná lepší než verze iPhone, kterou jste si koupili. Například je tu iPhone X, mobilní telefon, který přinesl inovaci zářezu, který dnes známe, ale existuje mobilní telefon Android, který se s tímto setkal, a Xiaomi Mi 8, který je dvakrát tak dobrý jako iPhone X a je také o 50% méně cenný.

V systému Android můžete dělat více

dělat více na Androidu

S Androidem budete mít mnohem větší svobodu než iOS, Existuje mnoho věcí, které mají vliv a to lze provést zcela bezpečně. I když musíte být při stahování souborů opatrní, vždy se ujistěte, že pocházejí z důvěryhodných zdrojů, abyste předešli problémům. Na iPhonu nelze provést několik akcí:

  • Možnosti přizpůsobení.
  • Vývojářské možnosti.
  • Stahujte soubory okamžitě.
  • Nainstalujte si APK.
  • Vyzkoušejte nové ROM.

Široká škála aplikací a her

aplikace pro Android

Apple měl vždy dobrou bezpečnost a jak to je Exkluzivní obsah ve vašem AppStoreAndroid má také mnoho skvělých aplikací a her, které nejsou k dispozici na iPhonech. APK také nemůžete nainstalovat na iPhony, zde je obrovská výhoda, protože si můžete stáhnout dříve uložené aplikace.

V systému Android jsou inovativní věci

galaxy s10 vs iphone

Je pravda, že iPhone přinesl mnoho inovací do světa smartphonůzejména z hlediska designu. Fotoaparát a zářez jsou v loňském roce jedny z nejvíce ovlivněných věcí, ale existují telefony se systémem Android, které jsou mnohem vyspělejší než iPhone X. Dobrým příkladem může být Xiaomi Mi Mix 2S, který již má celou obrazovku. pak zářez. Společnost Samsung také představila jeden z prvních letošních smartphonů, Galaxy S10. vestavěná kamera s obrazovkouNěco, co Apple nikdy neudělal.

Apple tedy přináší něco mimořádnějšího, protože je to známá společnost, ale Android je také velkou součástí inovací ve světě smartphonů.

Nejlepší vlastnosti a specifikace ve všech rozsazích

oneplus 6t vs iPhone

Ačkoli mají iPhony velmi atraktivní design, Android vždy přichází s vylepšeními funkcí a specifikací. Můžete porovnat One Plus 6T s iPhone Xs Max a uvidíte obrovský rozdíl ve výkonu a dokonce i ve fotoaparátech. Je to také mnohem levnější.

S přihlédnutím k těmto bodům Který z nich je podle vás cennější? Android nebo iPhone?