Provozovatelé v Norsku a Belgii nyní mohou vystavovat faktury ze svých zakoupených obchodů App Store, iTunes a iBooks

Apple pokračuje ve zlepšování způsobu, jakým konzumujeme a platíme za obsah. Toto poskytuje možnost jako důkaz společnosti Apple: Umožňuje nám platit za všechny nákupy, které provedeme v iTunes, App Store, Mac App Store, iBooks, iTunes Movies, Apple Music a další prostřednictvím našeho telefonního účtu. Myšlenka na zlepšení pohodlí, které platíme za naši spotřebu, způsobuje, že se to zvyšuje, čím pohodlněji za to platíme, tím více spotřebovaného obsahu je jediným problémem stanovit měsíční limit výdajů.

Od včerejška se Belgie a Norsko připojily k užšímu seznamu zemí, kde je možné platit za služby Apple prostřednictvím našeho telefonního účtu. Tato možnost zatím má pouze Německo, Japonsko, Švýcarsko, Rusko, Tchaj-wan, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty a Spojené státy. Čtyři z těchto zemí získaly v posledních měsících tuto novou možnost, což ukazuje na zájem společnosti Apple o rozšíření této technologie na co nejvíce zemí. K dnešnímu dni, a přestože existuje mnoho internetových podvodů o kreditních kartách, většina uživatelů, kteří jim při poskytování svých údajů online nedůvěřují.

Chcete-li použít tuto funkci, naše zařízení musí mít iOS 8.4 nebo vyššíjinak se tato možnost nikdy neobjeví, pokud se nacházíme v zemi kompatibilní s touto možností. Chcete-li změnit způsob, jakým platíme našim kočkám, musíme jít na platební metody, kde se objeví nová možnost „Použít toto telefonní číslo“. Po výběru bude veškerá spotřeba spojená s naším Apple ID účtována spolu s naší spotřebou telefonu.