První a nejlepší videa zařízení Nexus 5X a Nexus 6P

Nový Nexus byl představen minulý týden a přišel k nám se svými jmény Nexus 5X Y Nexus 6P. Pravdou je, že mnoho dat pro nový Google Nexus bylo překvapením. Jednou z hlavních kritik těchto dvou terminálů je cena, za kterou je Google chce prodat. Zdá se, že Google zapomněl na filozofii, kterou implementoval ve své sestavě Nexus v roce 2012, když představil Nexus 4, což je vynikající hodnota za peníze.

První a nejlepší videa zařízení Nexus 5X a Nexus 6PPrvní a nejlepší videa zařízení Nexus 5X a Nexus 6P

Je pravda, že cena terminálů Google je vysoká, ale bylo by nespravedlivé se na to jen dívat a říkat, že terminály Nexus v roce 2015 byly špatnou volbou, nejprve bychom se měli zaměřit na to, co nám Nexus 5X nebo Nexus 6P nabízí, abychom to mohli udělat. Řekněte mi, zda je to dobré nebo špatné.

Abychom mohli vyvodit vlastní závěry, nabízíme vám několik videí, kde můžeme podrobně sledovat nová. Nexus 5X a Nexus 6P. Videa nejsou hloubkovou analýzou každého terminálu, ale mohou nám poskytnout počáteční odhad toho, co Google chce, abychom viděli v jejich nových terminálech.

Nakonec ano, sledujte všechna videa, chceme, abyste nám zanechali svůj dojem. Nexus 5x a Nexus 6p. Alespoň si ve Španělsku budeme muset počkat několik týdnů, než budete moci První dojmy ze zařízení Nexus 5X a Nexus 6P

První video s Nexus 6P v ruce

První video s Nexus 5X v ruce

Kromě videí, kde vám jednotlivě ukazujeme každý z nových terminálů Google, vám nabízíme několik malých srovnání obou terminálů s předchozími předchůdci Nexus 6 a Nexus 5. Doufáme, že se na základě těchto informací rozhodnete, zda jsou pro vás to pravé. Nekupujte si jeden z nových Nexusů.

Nexus 6P a Nexus 6, malé srovnání

Nexus 5X a Nexus 5, malé srovnání