Vytvořte si svůj vlastní svět se světem kostek pro iPhone, iPad a iPad Mini

Vytvořte si svůj vlastní svět se světem kostek pro iPhone, iPad a iPad Mini

Vytvořte si svůj vlastní svět se Světem kostek

Minulý týden jsme našli hru, která je opravdu zábavná, velmi levná a nabízí mnoho zajímavých funkcí ve sbírce her ve stylu Minecraft. Jmenuje se World of Cubes a je to hra pro iPad a iPhone, kterou si můžete stáhnout pouze za 0,89 €..

Je to velmi zábavná hra, jak vám to umožňuje Komunikujte s tisíci hráči po celém světě a pomocí bloků si s nimi vytvořte svůj ideální svět různé typy a barvy. Hru však podrobně analyzujeme, abyste získali představu o tom, co vám nabízí, a rozhodněte se, zda ji chcete vyzkoušet nebo ne.

Jeden režim

Když vstoupíte do hry, uvidíte to Na hlavní obrazovce se zobrazí 6 možností: jeden hráč, multiplayer, možnosti, více her, nápověda a šance. Kliknutím na tlačítko možností budeme mít možnost změnit vzhled naší postavy a proměnit ji v krále, policajta … a pro sektor žen má hra mnoho modelů kůže pro ženy.

světové kostky 1

Po výběru jména a vzhledu vaší postavy můžeme vstoupit do individuálního režimu. Dají nám dvě možnosti: vytvořit svět v režimu přežití nebo kreativním režimu. V kreativním režimu budeme mít nekonečné bloky všeho druhu, abychom mohli bez omezení vytvářet vaše domovy, sídla, paláce a cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete. V režimu přežití budeme muset sbírat vlastní zásoby kácení stromů, zabíjení zvířat a snahou přežít vlny břečťanu a zombie.

světové kostky 4

Pokud nám dojde jídlo v režimu přežití, náš život ve tvaru srdce se sníží, takže je bezpodmínečně nutné vytvořit dobrý úkryt a získat jídlo co nejrychleji. Velmi zajímavá vlastnost obou herních režimů (kreativita a přežití), Umožní nahrání našich světů na herní servery, aby bylo možné hrát se stejnou mapou v režimu pro více hráčů..

světové kostky 3

Režim pro více hráčů

Setkáme se po vstupu do režimu pro více hráčů 3 sloupce plné online herOnline hráči se objeví v prvním sloupci, ve druhém sloupci budou hry, kde nelze změnit vzhled mapy (ani vytvořit, ani zničit), a v posledním sloupci bude seznam nejlépe hodnocených online her. uživatelů.

světové kostky 2

Maximální počet hráčů na hru je 40 lidíJe to docela přijatelný limit hráče, vzhledem k chaosu, který to vytváří. Když vstoupíme do hry, je to na náš příkaz vlevo nahoře. integrovaný chatže můžeme získat nové přátele a přijmout realizaci našich konstrukcí. A abyste měli větší svobodu pohybu, hra vám umožňuje létat po mapě. Velmi zábavný multiplayer!

Cube World in Video

Podívejte se na toto video a podívejte se na hru podrobně!

Stáhněte si World of Cubes pro iPhone, iPad a iPad Mini

Pokud se vám recenze hry líbila, stáhněte si ji na 0,89 €. Není to moc drahé!

Už jste to zkoušeli? Co si myslíte o World of Cubes? Je to lepší nebo horší než Minecraft? Sdílejte svůj názor v komentářích. Děkuji!

Na iPadizate | Hry pro iPad, iPad Air a Mini