PUBG Mobile aktualizován o nový režim: 4vs4 a neomezené respawny

Herci Pubg mobile Jsou zvyklí zapojit se do her pro 100 hráčů s obrovskou mapou a stovkami předmětů roztroušených po zemi. Je to hlavní režim hry a poslední stojící vyhrává hru. Tento režim lze hrát samostatně, ve dvojicích nebo ve čtyřčlenných týmech. Pro dnešek máme velmi zajímavé zprávy PUBG mobilní hráčijak je aktualizován s hrou nový konkurenceschopnější herní režim a to pomůže vašemu týmu trénovat. Jedná se o herní režim s jiným účelem, který více připomíná jiné střelecké legendy, jako je Call of Duty.

Mobilní verze nepřichází se stejnými aktualizacemi jako v počítačích nebo konzole. To znamená, že mnoho uživatelů nevyzkoušelo tyto mody spuštěné na hlavní platformě společnosti: PC. Týmový souboj na smrt Již v loňském roce byl spatřen na PC a nyní přichází do mobilní verze, aby zůstal.

4vs4 zápasy s neomezeným respawnem a novou mapou

Cílem hry je zabít a získat pro svůj tým co nejvíce bodů. To budou hry v novém režimu Setkají se ve dvou týmech po 8 a 4 hráčích. Mapa bude mnohem menší než obvykle a konflikty jsou mnohem častější. V tomto režimu nebudete muset chránit svůj život až do konce, protože můžete oživit tolikrát, kolikrát je potřeba až do konce hry. Každá hra trvá 6 minut.

Jedná se o mnohem hektičtější režim, který vám může pomoci více se starat o svůj tým a vylepšit vzájemné zápasy. Ve hře Battle Royale můžete strávit pár minut hledáním hráče a nakonec vás zabít. Sbírání dovedností je mnohem pomalejší, ale v tomto Team Deathmatch se to nestane. Bude tady desítky přímých konfliktů v každé hřetakže můžete později trénovat, abyste byli nejlepší v obecném režimu.

Není to příležitostný herní režimoznámila, že společnost zůstane trvale v mobilní verzi. Může to být něco jiného než to, co hra běžně nabízí, ale to si vážíme Pubg mobile Pokračujte v aktualizaci a přidávání nových funkcí do hry.

Poté si jej můžete stáhnout z: Google Play je to zcela zdarma. Všimněte si, že i když se jedná o jednu z nejoptimalizovanějších bitevních soutěží pro mobilní telefony střední třídy, ne všechny mobily budou moci tuto hru spustit. I když váš smartphone není příliš výkonný, doporučujeme vám to vyzkoušet.

PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA