PUBG Mobile spouští zombie režim díky Resident Evil 2 Remake

Pubg mobile V průběhu let se stala jednou z nejpopulárnějších mobilních her současnosti. Battle Royale Je to neustále rostoucí trend a vývojáři musí uspokojovat stále rostoucí poptávku uživatelů. Proto a vzhledem k intenzivní konkurenci, která s Fortnite existuje, se PUBG Mobile rozhodl zařadit do sekce aktualizací další rychlost. V tomto případě mluvíme o některých změnách, které se milovníkům hororů budou líbit. Ano, do PUBG to přišlo díky režimu zombie Resident Evil 2 předělat.


Gmail plánuje revoluci a již testuje dynamické e-maily


Zombie jsou tu, aby zůstaly v PUBG Mobile

JE zombie režim Ukázal jako skutečná klasika ve video válečných hrách. Tituly jako E.l Call of Dutty Obsahují herní formát, který byl vždy dobře přijat uživateli po celém světě. Pokud však existuje hra, která dokázala získat místo v zombie tématu, je to sága Resident Evil. ZvláštěResident Evil 2 můžeme nazvat fetišovou hrou pro ty, kteří milují tento druh materiálu.. A díky očekávanému Resident Evil 2 Remake, PUBG Mobile může mít režim, který by většina fanoušků dobře přijala.

PUBG Mobile beta verze 0.11.0 spolupracuje s Resident Evil 2 Remake se zavedením speciálního režimu zombie, který umožňuje hráčům navždy bojovat. úkoly, ve kterých se hrdinové stanou „nesmrtelnými“. Spolupráce mezi různými uživateli bude nezbytná pro dokončení map a přežití co nejdéle proti obávaným chodcům. Nezapomínáme ani na přítomnost známých Resident Evil 2 šéfovéNejnebezpečnější nepřátelé ve videohře, kteří vás konfrontují v jednom posledním boji, který slibuje, že bude úžasný.

Hry Capcom a Tencent Rozhodl jsem se připojit k této aktualizaci a milovníci videoher nemohli být s výsledkem šťastnější. Tato nová verze navíc obsahuje řadu vylepšení zvukových efektů, hudby a nového tématu. V současné době pouze jedna beta verze. Stabilní verze dorazí do celého světa v příštích několika dnech. Samozřejmě je důležité si uvědomit, že zombie režim bude k dispozici. na omezenou dobu, Protože to bylo používáno k podpoře příchodu Resident Evil 2 Remake. Nyní víte, že je nejlepší si ji stáhnout co nejdříve.


Nejnovější aktualizace Xiaomi Mi A2 způsobuje bootloop


PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA