Rayman Fiesta Spusťte nejvíce návykovou plošinovou hru

Rayman party podnikání

Obvykle vám přinášíme osobní doporučení z Pro Android o hrách pro tento OS, a to je situace, kdy jsou pokaždé lepší, což znamená, že mají lepší grafiku, lepší hudbu a mnohem více studovaných scénářů. Je to jeden z těch dnešních dnů, protože v obchodě Google Play byly k dispozici tisíce her. velmi málo stojí za toa méně druhů platforem, které jsou v systému Android velmi populární a nekvalitní, ale přinášíme vám výjimku. Rayman Fiesta Run.

Pravděpodobně mnoho z vás zná nebo zná jméno Rayman, postava ze ságy o videohrách napříč různými platformami, se spoustou stálých následovníků. Tato hra vás velmi uspokojí, protože se vžijeme do kůže Raymana a jeho přátel na několika úrovních. Záchrana „Drobce“, který získal nejvíce „Lumů“ (hlavně coiny) možné.

RaymanFiestaRun-2To, co dělá tuto hru speciální, je její ohromující scenérie, neustále se měnící a fungovalo to tvrdě, grafika je přesně stejná jako u výkonnějších platforem jako Xbox 360 a nejzábavnější soundtrack. To vše je doprovázeno velmi jednoduchým ovládáním, skákáním a úderem, ale ty se nepřekládají do jednoduchých úrovní, protože K dosažení úrovně 100% budeme potřebovat více než jeden pokus s „Lumy“ skrytými v každém rohu.

Naše závislost se bude zvyšovat s každou smrtí naší postavyprotože si myslíme, že je to mnohem jednodušší. Pro ty, kteří si chtějí zahrát tento Rayman Fiesta Run, vás necháme pod odkazem Google Play Můžete si jej koupit za méně než 2,69 EUR.

Co nám říkáš? Jaké jsou tvé oblíbené hry pro Android?

Google Play | Rayman Fiesta Run