contador de visitas gratis Skip to content

Razer Chroma vám nyní umožní rozsvítit fanouška AMD Wraith Prism

Mnohokrát jsme vám řekli o značce Razerje jednou z předních značek ve vývoji herních zařízení. Dnes jsme vám chtěli přinést něco nového, spuštění fanoušků AMD Wraith Prism Má RGB LED osvětlení, které lze ovládat díky. Razer Chroma.

Desktopové procesory AMD Ryzen 7 a 9 třetí generace jsou nyní vybaveny chlazením ventilátorů AMD Wraith Prism S plnou podporou osvětlení pomocí Razer Chroma.

Toto spojení mezi AMD a Razer bylo možné díky výhodám této iniciativy Razer Chroma Connect. Fanoušek AMD Wraith Prism bude plně softwarově ovladatelný Razer Synapse 3nám umožňuje plně přizpůsobit osvětlení tohoto ventilátoru synchronizovaně s dalšími periferiemi a zařízeními.

Prostřednictvím programu Razer Chroma Connect mohou uživatelé synchronizovat osvětlení fanoušků AMD Wraith Prism s jinými periferiemi pomocí technologie Razer Chroma. To znamená, že si můžeme vybrat ze 16,8 milionů barevných možností nebo upravit efekty vodopádu světel, které osvětlí naši počítačovou skříň z naší klávesnice. Tisíc a jeden světelný efekt, který potěší velké množství hráčů.

AMD Wraith Prism se systémem řízeného osvětlení Razer ChromaAMD Wraith Prism se systémem řízeného osvětlení Razer Chroma

Program Razer Chroma Connect je otevřenou iniciativou mezi společností Razer a mnoha výrobci hardwaru a poskytuje synchronizované osvětlení RGB širokému spektru komponent (paměťové moduly a základní desky) prostřednictvím periferních zařízení (klávesnice a myši) a prvků okolního osvětlení pro místnosti. . Mezi další značky zapojené do programu shody Chroma Connect patří: M: ANO, ASRock, Thermaltake Y Lian li. Chcete-li se dozvědět úplný seznam značek, můžete použít odkaz níže.

Fanoušek AMD Wraith Prism Zahrnuto do všech balíčků procesorů třetí generace AMD Ryzen 7 Y Ryzen 9:

  • AMD Ryzen 7 3700X
  • AMD Ryzen 7 3800X
  • AMD Ryzen 9 3900X
  • AMD Ryzen 9 3950X

Fanoušek AMD Wraith Prism Je také součástí balíčku s procesory nejnovější generace. AMD Ryzen 7 2700X

Zdravím z hloubky bytů.