V neděli odpoledne byste se neměli nudit 3 nejlepší hry

Milujeme víkendy, proč je to lež, ale i když jsme několik dní, kdy máme více volného času, je normální, že se v neděli odpoledne nudíme, protože už jsme unavení a myslíme jen na ten den. Až bude příště pondělí, využijeme naši pohovku nebo postel na maximum, aniž bychom dělali cokoli jiného, ​​což nás ještě více zapadne do našich domovů. Takže jsme mysleli na vás všechny a Dnes odpoledne vám přinášíme 3 hry, s nimiž se nebudete nudit.

Aby to nebyla omluva pro všechny, jsou tyto tři hry zdarma a velmi lehké. Můžete je nainstalovat na jakékoli zařízení, které nemá problémy s výkonem. Snažili jsme se také najít rovnováhu mezi grafikou, dynamikou hry a zvukem a učinili jsme je pro většinu uživatelů co nejatraktivnějšími.


Jak snadno vytvářet sady ikon v systému Android


Orbia skáče mezi planetami a vyhýbá se překážkám

První hra, kterou doporučujeme, je Orbia, což je velmi jednoduchá hra, která je návyková, protože vše, co musíme udělat, je skákat mezi planetami (nebo úrovněmi) a vyhýbat se různým překážkám, které nám přicházejí do cesty. Budeme ovládat malou kouli, kterou si můžeme přizpůsobit, když překračujeme úrovně. Jediné ovládání, které musíme udělat, je dotknout se obrazovky, když požádáme naši postavu o skok z jednoho bodu do druhého, ale i když to není tak snadné, překážky obíhají kolem bodu, kterého musíme dosáhnout, a musíme si najít přesný čas, abychom skok provedli. .

Orbia

Mechanika je jednoduchá a v každé úrovni najdeme různé body power upsTo nám umožní skákat rychleji (okřídlené boty), zpomalit čas (přesýpací hodiny) nebo přeskočit různé části úrovní (chili). Pokud si myslíte, že je to hra, kterou můžete hrát za 10 minut, mýlíte se, protože v Orbii jsou 4 světy: hory, pyramidy, pustiny a ostrovy a každý z těchto světů má 400 až 500 úrovní s mírně odlišnou dynamikou. Grafická sekce je skvělá a hudební atmosféra nás chytí, abychom mohli hrát dál.

Orbia: Hrajte a relaxujte Orbia: Hrajte a relaxujte

Studený sníh, sjeďte z kopce a relaxujte

Pokud máte rádi více stylových her nekonečný běžec Chilly Snow vás očaruje, když přijde konec, ale záleží na naší schopnosti získat vyšší nebo nižší skóre. Mechanika nemůže být jednodušší, protože my Ovládneme malý glóbus, který bude klouzat po zasněžené hoře a vyhýbat se stromům v cestě.. Právě teď, na konci hry, narazíme na jeden z těchto stromů. Vypadá to jednoduše a je, ale věci se mění, pokud chceme získat nejvyšší možné skóre.

Studený sníh

Čím blíže jsme ke stromům, abychom se jim vyhnuli, tím více bodů nám to dá a body změní barvu. První v modré barvě je, když jsme téměř bez obtíží. Pokud si trochu pospíšíme, zbarví se žlutě a pokud riskujeme, že zkontrolujeme již příliš mnoho borovic, zčervená a dá nám mnoho bodů. Plné barvy, noční režim a možnosti přizpůsobení Milovali jsme míč, dno a borovice a nechali jsme Chilly Snow, aby to zkusil.

Studený sníh Studený sníh

Looper, další návyková nekonečná hra

Poslední hrou, kterou navrhujeme pro toto nedělní odpoledne, je Looper, hra, ve které budeme ovládat dvě barevné linie, které se mění podél nekonečné cesty, která zvětšuje a zmenšuje jejich šířku. uhýbat různým překážkám, které se táhnou vpřed. Ovládání je celkem jednoduchéPokud podržíme obrazovku, oba řádky se propletou a rozdělí, pokud ji opustíme. S těmito dvěma ovládacími prvky budeme muset jít co nejdále a od nynějška vás budeme varovat, že to není nijak zvlášť snadné.

Looper

Líbilo se nám, že jsme mohli měnit barvy obou řádků, které jsou standardně v režimu Rainbow, a přepínat mezi všemi možnými barvami, ale můžeme je zařídit našim blízkým. Opět je to bezplatná hra, která nás bude bavit po dlouhou dobu a bude nás bavit jít co nejdále.

Looper Looper


Jak se stát testerem beta verze Map Google a otestovat novinky dříve než kdokoli jiný