Reality Clash přichází na Google Play jako střílečka s rozšířenou realitou

střílečky videohry vždy pracovali s uživateli, kteří hledali zábavu a dobrodružství ve stejné míře. A i když jsou tyto hry typické pro většinu počítačů a konzolí, existují i ​​některé hry, které rozšiřují své výtvory do odvětví smartphonů. V tomto případě mluvíme Realitní konflikt, základ střelných hlav, inovace rozšířené reality.

Rozšířená realita otevřela nový způsob pro tvůrce videoher, kteří chtějí překvapit uživatele neočekávanými inovacemi. Reality Clash je nejlepším příkladem pro svět co nejlépe využít tuto technologii a nyní si ji můžete zdarma stáhnout z Google Play.

Clash of Reality: střílečka v nejčistším stylu Pokémon GO

Pokémon GO přišel před několika lety jako módní hra pro celou komunitu, která viděla první kroky rozšířené reality v mobilu. Úspěch tohoto titulu byl mezi uživateli obrovský a existuje mnoho společností napodobujících stejný model. Dnes o realitě Clash Jedná se o mix mezi rozšířenou realitou „patentovanou“ Pokémon GO a typickou stříleckou videohrou. Nebudeme popírat, že to zpočátku vypadá jako docela podivná fúze, to neznamená, že má nekonečné vlastnosti.

O hře toulejte se po městě a najděte všechny potřebné zdroje, abyste přežili co nejdéle. Po cestě se můžete setkat s některými protivníky, se kterými můžete bojovat, abyste mohli získávat body zkušeností. Na první pohled to vypadá trochu matoucí, ale je to všechno o využití dynamiky a získání nejlepšího herního zážitku. Podobně se vám na začátku zobrazí výukový program, který vás naučí, jak používat všechny ovládací prvky ve hře.

Pokud jde o mapu, vše je velmi podobné tomu, co jsme viděli v Pokémon GO. Chcete-li si hru Reality Clash plně užít, budete samozřejmě muset udělit odpovídající oprávnění k umístění, abyste ji mohli využívat. řešit různé cíle a ovládat všechny uzly (PokeStops). Samozřejmě již můžete nosit přenosnou baterii, protože tato hra se živí autonomií mobilního telefonu stejně jako samotná hra Niantic.

Reality Clash: AR Combat Game Reality Clash: AR Combat Game