Razer Raion, herní ovladač určený pro fanoušky arkád

Mnohokrát jsme mluvili o vzestupu videoher v naší společnosti. Existuje mnoho společností zabývajících se vývojem příslušenství pro všechny milovníky videoher, ale existuje také společnost zabývající se hýčkáním každého z různých typů uživatelů, které v obrovském herním světě najdeme. Jednou z těchto společností je nově spuštěný Razer. Razer RaionOvladač určený pro milovníky arkád, zejména pro konzoly PS4.

Nový příkaz Razer Raion Má 6 předních tlačítek 6 a 8pásmových D-padů, které pomáhají každému, kdo jej používá, dosáhnout kombinací, které je dovedou k vítězství.

Razer včera oznámil vydání Razer Raion, ovladače pro konzoly PS4 a PC vyvinutého pro milovníky arkádových videoher. Toto nové zařízení má vynikající vlastnosti a dává hráčům lepší kontrolu a přesnost jejich pohybů.

Jak jsme již zmínili, ovládací prvky Razer Raion mají kromě 8pásmového D-Padu také 6 předních tlačítek a tradiční ramenní a spouštěcí tlačítka. S dotykovým panelem.

Tento design poskytuje hráčům širokou škálu možností. Mít nejlepší povel může být rozdíl mezi vítězstvím nebo prohrou, často ve hrách, o nichž rozhodují okamžité pohyby. Razer Raion byl navržen s pomocí a zpětnou vazbou členů komunity bojových her a vyústil v plně přizpůsobený ovladač pro tyto hry, který kombinuje nejlepší aspekty arkádových her s tradičními ovladači. .

Razer Raion poskytuje kontrolu a konzistenci, kterou potřebuji při hraní bojových her.„Mark“ MarkMan „Julio, expert na bojové hry a člen týmu Razer. “Velké pohodlí a odezva D-Padu a předních tlačítek mi umožňují soustředit se na hru a užít si, jak moje kombinace zasáhnou protivníka.. “

Na úrovni designu je nepochybně nejnápadnější přítomnost 6 předních tlačítek, která jsou o něco větší než tlačítka standardních ovládacích prvků a mají mezi nimi větší vzdálenost, což umožňuje stisknutí těchto kombinací. lze snadno aplikovat.

Používá mechanické spínače Razer Raion k zajištění plynulého chodu těchto předních tlačítek při každém stisknutí Razer žlutá, že jsme s vámi již mluvili o jiných produktech Razer.

JE Razer Raion Kromě výše zmíněných tlačítek přichází s 8pásmovým mechanickým D-Padem, který hráčům umožňuje provádět rychlé a přesné křížové pohyby, které jsou v bojových hrách nezbytné.

Funkce Razer Raion

  • Přední design se 6 tlačítky
  • Razer mechanické spínače
  • 8pásmový D-Pad Razer Mechatactile Drive
  • Zámek systémového tlačítka pro hladké proběhnutí
  • 3,5 mm mini jack analogový audio port
  • 3 metry dlouhý kabel
  • Kabelové připojení
  • Přibližné rozložení: 173 mm (délka) x 103 mm (šířka) x 58 mm (výška)
  • Přibližná hmotnost: 275 gramů

Dostupnost a cena Razer Raion

Podle Cena Razer Raion Řekněme, že tento nový ovládací prvek pro konzoly PS4 se prodává za přibližně 109,99 EUR.

Pokud jde o dostupnost Raionu, dejte mi vědět, že je již k dispozici v různých částech světa, včetně Evropy, Asie a Tichomoří, Číny, Austrálie a Nového Zélandu. Brzy bude k dispozici ve Spojených státech a Kanadě.

Galerie obrázků Razer Raion

Pak malá galerie obrázků nové řadič Razer PS4.

Zdravím z hloubky bytů.