Realme X2 Pro brzy dorazí do Evropy s displejem AMOLED, SD 855 Plus a 64 MP snímačem

A jen o několik týdnů později Realme XTa některé dny Realme X2je oznámen novým terminálem pro tuto linku Oppo. O Realme X2 Pronyní mobilní telefon, který integruje výkonný SD 855 Plus, AMOLED displej a 64 MP fotoaparát. Ale co je důležitější, tento model byl oznámen pro Evropu a Asii a jeho uvedení na trh bude brzy, ale v „budoucnosti“, která by neměla trvat déle než několik měsíců. Budeme znát podrobnosti tohoto nového Plná rychlost vlajková loď z Oppo

Vlastnosti Realme X2 Pro

Mezi Vlastnosti Realme X2 Pro máme jednu Obrazovka typu AMOLED bude to Obnovovací frekvence 90 HzOptimální hodnota se již objevila u více než panelů do 120 a 240 Hz. Pokud jde o hardware, budeme mít nejnovější technologický procesor Snapdragon 855 PlusJe vůbec nejvýkonnějším Qualcommem a díky tomu se mobilní telefon dostává do vysokého dosahu.

Na straně baterie víme, že se typ rychle nabije. 30 W Super VOOC (používá také Realme X2, který integruje prémiovou kartu SD 730G střední třídy do hardwaru) A nakonec je mobilní telefon Quad zadní kamera s 64 MP hlavním senzoremDruhý 115 ° širokoúhlý snímač, třetí teleobjektiv a čtvrtý bokeh snímač hloubky. Fotoaparát bude mít zoom 20x hash Mezi jeho funkce patří mimo jiné režim super makro pro makrosnímky a portrét.

Realme X2 Pro přijde s 64 MP čtyřnásobným fotoaparátem a 20X hybridním zoomemRealme X2 Pro přijde s 64 MP čtyřnásobným fotoaparátem a 20X hybridním zoomem

Cena a dostupnost Realme X2 Pro

Informace o Cena Realme X2 ProVaše oznámení se však týká Asie i Evropy, takže veškeré podrobnosti budou zveřejněny v příštích několika dnech.

Závěry a závěrečná stanoviska

Ačkoli o tom nemáme všechny informace Realme X2 ProData zatím ukazují, že se jedná o špičkovou vlajkovou loď, jak dokazuje procesor SD 855 Plus a další špičkový hardware. Budeme čekat, až se dozvíme více o funkcích tohoto terminálu, který slibuje poskytnout více výhod za přijatelné ceny.

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku