Recenze Plex pro Apple TV. Streamovaná multimediální knihovna.

Plexi-Apple-TV-2

Byla to jedna z nejočekávanějších aplikací pro Apple TV a nezklamala její vývojáře, a to ani kvůli rychlosti, s jakou byla k dispozici bezprostředně po uvedení nové Apple TV, ani kvůli jejím výhodám. tato skvělá aplikace pro vysílání našeho multimediálního obsahu. Plex je nyní k dispozici v App Store nové Apple TV a my jsme jej otestovali, abychom vám ukázali, co nám tato aplikace může nabídnout, je to jeden z oblíbených milovníků filmů a seriálů a uvidíte proč, ten, který uvidíte v provozu, včetně videa.

Streamování multimédií

Jak většina z vás ví, K naší Apple TV není možné připojit žádné externí úložištěAčkoli má připojení USB-C, slouží pouze pro obnovení nebo technickou službu. To znamená, že jsme odsouzeni k používání obsahu z internetu prostřednictvím filmů a televizních pořadů a aplikací, jako je vlastní obchod Apple nebo jiné, jako je Netflix. Plex dokáže tato omezení obejít a činí to mimořádným způsobem.

Díky Plexu můžeme naši multimediální knihovnu vidět v naší televizi na nové Apple TV. Naše knihovna může být na našem počítači nebo na NAS a na těchto zařízeních musíme nainstalovat Plex Server.je bezplatná aplikace, která je zodpovědná za objednání naší knihovny, stažení všech dostupných informací z internetu a vytvoření serveru, ke kterému se připojuje aplikace Apple TV Plex, což umožňuje reprodukci jakéhokoli obsahu v této knihovně na naší televizi a také v kvalitě FullHD (samozřejmě v závislosti na původním videu). Chtěli byste přesně vidět, jak to funguje? Pak jsem video opustil.

Jak vidíte, není to jen jednoduchá aplikace, která vám umožní přehrávat videa, ale má také nádherný design a vytváří knihovnu se všemi druhy detailů, které vlastnímu multimediálnímu obchodu Apple nemohou závidět. S podporou titulků a různých jazyků a možností reprodukovat tento obsah i mimo naši místní síť (I když to vyžaduje placený účet) Několik aplikací se blíží tomu, co nám Plex nabízí.

Hlavním rysem této aplikace je, že vše se děje velmi jednoduše.. Neexistují téměř žádné parametry ke konfiguraci, protože téměř vše se děje automaticky na úrovni serveru. Ano, je důležité nakonfigurovat kvalitu video streamu v místní síti i mimo ni (s účtem Premium) v nastavení Plex uvnitř samotné Apple TV. Pokud používáme WiFi, jako v mém případě, je také důležité mít dobrý router a dobrý internetový signál, aby se nejtěžší videa mohla přehrávat bez přerušení.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Aplikace Plex je zdarma v App Storu pro iPhone a iPad, kde můžete provádět totéž jako Apple TV nebo dokonce stahovat obsah a sledovat jej offline. Ale aby byl plně funkční, musíte zaplatit jednorázovou platbu 4,99 €.a máte možnost předplatit si prémiový účet (Plex Pass) za 4,99 EUR měsíčně, ale to není nutné, kromě přístupu k vašemu obsahu mimo místní síť. Pokud má váš iPhone nebo iPad placenou aplikaci, funguje to také pro Apple TV.

A nemůžeme zapomenout na další funkce jako možnost přidat do aplikace kanályPřestože se většina oficiálních kanálů ve Španělsku příliš nepoužívá, existuje mnoho „přizpůsobených“ kanálů, které si můžete stáhnout a nainstalovat do své Apple TV. Ale to bude důvod pro další článek.