Redesign App Store zvýšil stahování o více než 2000%

iOS 11 je s námi již několik měsíců, dost dlouho na to, abychom našli jeho klady i zápory. Dodnes existují chyby ve výkonu, baterii a chybách, které Apple s vydáním iOS 11.1 za pár týdnů vymaže. Jedna z inovací iOS 11 Redesign App Store, rozdělena do sekcí a návrhy od společnosti Apple.

Společnost zabývající se analýzou dat zveřejnila v epizodě sérii grafů, kde můžete vidět, jak vypadají aplikace a hry. Aplikace dne a hra dne V některých případech zvyšuje stahování o více než 2 000%. Apple navrhl efektivní způsob propagace aplikací, aniž by zanedbával dobrý design.

Dnes: Rekordní část App Store

Aktualizace iOS 11 přináší redesign App Store s pěti důležitými částmi: Dnes, Kde je aplikace a hra dne; Hry, žebříčky a doporučení nejlepších dostupných her; Aplikace, Osvědčené postupy v App Store; Aktualizace, správce verzí aplikací, které jsme nainstalovali; a nakonec, Vyhledávání, kde můžeme vytvářet dotazy v obchodu s aplikacemi.

Práce, o které mluvím, pochází od společnosti Apptopia, kde ukládá data. 30 dní doporučených aplikací a her v epizodě Dnes. Získaná data ukazují mírnou sílu objevit se v těchto epizodách vytvořených redakčním týmem společnosti Apple v každé zemi.

Na grafu vidíte, jak na to. vyšší úrovně stahování aplikací více než hry. Podíváme-li se na den v týdnu, kdy byly tyto aplikace a hry představeny, během týdne hry jsou pod staženými aplikacemi 2172% více než v této epizodě.

Na druhou stranu, uživatelů je mnohem víc hry zdarma Když musíte platit, aplikace nejsou daleko dole, i když hry jsou stále výše. To lze srovnat se způsobem, jakým používáme iDevice: musíme se ujistit, že aplikace, kterou kupujeme, ji bude používat, aby nedošlo ke ztrátě peněz, ale spíše k investici.

Ve zkratce, hry se zvýšily o 792% Zatímco v App Storu, na úrovni stahování, mezi propagací a nepropagováním App Store 1747%. Odhadem těchto údajů a na základě dnů zachycených aplikací Apptopia 19 aplikací od společnosti Apple někdy překračuje 1000% bariéru.