Snapdragon 865 a Exynos 9830, procesory, které uvidíme v Samsung Galaxy S11

Šéfredaktor známého fóra Vývojáři XDA Max Weinbach odhalil několik podrobností o dalším telefonu, který bude příští rok vlajkovou lodí společnosti Samsung. Mluvíme otevřeně Samsung Galaxy S11. Přesněji řečeno, informace, které zveřejňuje, se týkají platforem nebo procesorů, které na nich uvidíme postavené.

Samsung Galaxy S11Samsung Galaxy S11

Dříve stejná osoba již uvedla, že Galaxy S11 nedostane vlajkovou loď s jedním čipem. Exynos 990Vzhledem k tomu, že tento procesor nebo SoC je vynikající verzí procesorů Exynos, je to něco, co jistě mnohé překvapí. Nyní však chtěl tyto informace charakterizovat a poskytnout údaje, na které se spoléhal, aby to ověřil.

Samsung Galaxy S11Samsung Galaxy S11

Jak jste poznamenali, zdá se Verze beta firmwaru UI 2.0 pro Galaxy S10 objeví se data potvrzující jeho slova. V tomto firmwaru našel odkazy na dvě jednočipové platformy, které dosud nebyly oficiálně vydány: Exynos 9830 Y Snapdragon 865 (druhý je uveden v dokumentech pod označením. sdm8250).

Protože je to jiné Galaxy S každé generace, která byla vydána, používá různé verze hlavních SoC / platforem. (Například v Galaxy S10 vidíme Snapdragon 855 SoC a Exynos 9820), má smysl si myslet, že různé modely Galaxy S11, které vidíme, se řídí stejnou filozofií, takže informace obsažené ve firmwaru by byly docela logické. Pak je to docela pravděpodobné. Exynos 990Kompletní s modemem Exynos Modem 5123 jej lze vidět na nejlepších modelech řady Galaxy A.

Z toho, co sám Max Weinbach objevil, Varianty Galaxy S11: pod názvy modelů SM-G981U, SM-G986U Y SM-G988U.

Samsung Galaxy S11Samsung Galaxy S11

Soudě podle použitého dojmu se zdá, že modely odkazovaly na americký trh. A hlavní funkcí (ze tří) je, že jsou kompatibilní se sítěmi 5G.

Zdroj: Max Weinbach Twitter | Max Weinbach Twitter

Zdravím z hloubky bytů.