Režim PUBG pro první osobu pro Android bude brzy k dispozici

Režim PUBG pro první osobu pro Android bude brzy k dispozici

V systému Android jsme velmi fanoušci PUBGtematická hra Battle Royale nejznámější nedávno (s laskavým svolením Fortnite) Jedním z hlavních nedostatků ve srovnání s jinými podobnými hrami, Režim FPP. Nedávno někdo beta testeři název společnosti Modrá díra Nahraje video do vašeho osobního účtu Youtube PUBG režim první osoby.

O tomto modu se už nějakou dobu říká. Toto video potvrzuje, co většina uživatelů chce od vývojářské společnosti, i když je stále ve fázi testování.


Nemáte místo pro PUBG? Vyzkoušejte těchto 11 her do 25 MB


Režim PUBG pro první osobu přijde ve verzi 0.6.0

PUBG tam, PUBG tady. Tyto poslední týdny jsme nepřestali dostávat zprávy o nejpopulárnější hře současnosti. Před několika dny byla aktualizována na novou verzi s důležitými novinkami a nyní můžeme vidět další funkce, které přijdou v budoucích aktualizacích hry.

Jak vidíme ve videu výše, PUBG režim první osoby aplikovaný verze 0.6.0 testováno na některých terminálech. Jak se můžeme dočíst na začátku uvedeného videa, autor The Lizard King, jeden betatester Číňané výše uvedeného titulu, kteří budou testovat nové funkce implementované ve finální verzi hry (všimněte si, že aktualizace PUBG předcházejí asijskému kontinentu). Tento mod bude aktivován ze speciálního tlačítka V levé dolní části obrazovky, kterou lze konfigurovat z vlastního nastavení aplikace. Další funkcí, kterou je třeba zvýraznit, je, Režim HDR, její aktivace bude omezena na smartphony a tablety, které ji podporují. Kromě toho není patrná žádná změna ve fyzice nebo grafice hry a ve zbývajících možnostech.

PUBG režim první osoby

O oficiálním příjezdu na evropský kontinent není dosud nic známo. Aktuálně ve verzi hry 0.4.0 Ve většině zemí se proto očekává, že jeho spuštění bude trvat nejméně měsíc, ale vždy se můžeme obrátit na vnější zdroje. Stáhněte si PUBG APK korespondent.


Pět tipů a triků, jak hrát PUBG na Androidu a být nejlepší ve hře