contador de visitas gratis Skip to content

Řízení nákupů v App Storu s rodinným sdílením

Jak rozkošné jsou nezbedné děti, které mohou utratit obrovské částky za své oblíbené hry v App Store. Pravda je, že jsou, a proto můžeme Použijte funkci Rodinného sdílení Od společnosti Apple (rodina ve Španělsku), aby si mohli užívat vyhledávání a stahování aplikací, knih a filmů na iOS.

Samozřejmě byste je měli dobře ovládat, takže vám nabízíme užitečný návod, kde se naučíte, jak používat Rodinné sdílení na iPhonu a iPadu a Podívejte se na výdaje celé rodiny v App Store.

Rodinné sdílení

Tento systém rodičovské kontroly se označuje jako „Vyžádat povolení“ a umožňuje organizátorovi skupiny Rodinného sdílení schvalovat nebo odmítat nákupy od ostatních členů.

Jak začít s rodinným sdílením?

jeden. Přejděte do Nastavení> iCloud.

dva. Vyberte možnost „Konfigurovat v rodině“.

3. Pozvěte členy své rodiny, jejichž součástí chcete být.

Čtyři. Stiskněte „Požádat o povolení“ a nyní bude jen na nich, zda pozvání přijmou.

Rodinné sdílení

Jako organizátor sdílení rodiny musíte mít kreditní nebo debetní kartu registrovanou jako platební metodu v App Store. Po nastavení Rodinného sdílení Systém bude automaticky použit na zařízení iOS pozvaných členů.

Nastavte žádost o povolení řídicího systému

Tuto funkci může konfigurovat pouze organizátor skupiny Sdílení rodiny; Může to být otec, matka nebo dítě, které zná postupy iOS a lépe funguje. Tento člen rodiny bude mít plnou kontrolu nad všemi nákupy provedenými z App Store, iTunes Store a iBooks Store.

Když pozvete členy Rodinného sdílení a oni přijmou požadavek, můžete kliknout na jejich osobní soubory v Nastavení> iCloud> Rodina. Povolte funkci „Požádat o povolení“. Je to ideální konfigurace pro nezletilé, protože před nákupem v App Store budou muset požádat o povolení.

Rodinné sdílení (3)

Jak nainstalovat při žádosti o povolení v systému Mac

jeden. Přejděte na Apple> Předvolby systému> iCloud.

dva. Klikněte na „Spravovat rodinu“.

3. Vyberte jméno člena vaší rodiny.

Čtyři. Klikněte na „Požádat o povolení“.

Pokud jste nyní postupovali podle těchto kroků a jste organizátorem sdílení rodiny, dostanete oznámení pokaždé, když se někdo ve skupině pokusí provést nákup z iTunes, iBooks a App Store.