Rozlišení nového monitoru Apple bude 6240 x 2880 pixelů

Manzana Brzy bude mít nový monitor, super panoramatický monitor, který upoutá pozornost mnoha lidí a má rozlišení 6240 x 2880 pixelů.

Online se šířily zprávy, že Apple pracuje na novém monitoru s 31,6palcovou obrazovkou. Dokonce se očekávalo, že bude vydáno velmi brzy, takže se předpokládalo, že bude k vidění v tomto čtvrtletí nebo v příštím čtvrtletí. Nyní se na webu objevily další podrobnosti o jeho potenciálních vlastnostech.

Displej Apple 6KDisplej Apple 6K

Podle Jeffa Benjamina, analytika a autora slavného webu 9to5Mac, rozlišení nového monitoru Apple bude 6240 x 2880 pixelůJinými slovy, na rozdíl od iMacu s displejem s rozlišením 5K bude nový produkt delší horizontálně, to znamená, že nabídne panoramatičtější formát. Výpočet je následující: s výškou obrazovky (13,2 palce) a stejnou hustotou pixelů (218 na palec) jako iMac s obrazovkou 5K bude šířka o 3,1 palce větší i s rámečky. Je rozumné si myslet, že je určen pro profesionální použití, pokud potřebujete pracovat současně s několika otevřenými okny, bude takový monitor vhodnější.

Displej Apple 6KDisplej Apple 6K

Použití mini LED osvětlení nejen zvyšuje energetickou účinnost monitoru, ale má i vyšší kontrast, protože produkuje tmavší černou. Taková obrazovka může být také o něco tenčí než tradiční obrazovka s podsvícením, takže obrazovka může být tenčí než obvykle.

Co se týče ceny, cena monitoru Thunderbolt, který se prodává za 1000 $, bude pro změnu jasně vyšší než přibližně 885 eur (i když to není prodejní cena, jak víte). Očekává se, že tento monitor bude stát přibližně 1300 USD … Cena Apple bude 1300 EUR.

Zdroj: 9to5Mac

Zdravím z hloubky bytů.