Rozšířená obrazovka Sony Xperia 1 bude k dispozici 26. dubna

Dnes je den plný prezentací … nový Sony Xperia 1 Model, jehož první podrobnosti byly již k vidění na MWC 2019, se začne prodávat 26. dubna.

Toto je standardní postup pro Sony.

Jak jsme vám řekli dříve, Sony je první letošní vlajkovou lodí Sony Xperia 1, v Světový mobilní kongres (MWC 2019) se konalo v Barceloně koncem února.

Dnes, Sony Mobile Na Tchaj-wanu společnost Sony pozvala na tiskovou konferenci věnovanou zahájení prodeje zařízení Xperia 1. Akce se uskuteční 26. dubna tohoto roku.

Britské obchody začaly přijímat předobjednávky na Sony Xperia 1 již před více než měsícem za 1100 USD (přibližně 973 EUR), zatímco v USA Amazon přijímá předobjednávky 1000 USD (přibližně 885 EUR ke změně). ). Kolik bude tento smartphone stát na Tchaj-wanu? Jaká je cena Sony Xperia 1 ve Španělsku? Objevíme to 26. dubna. Pravděpodobně však budeme tuto informaci znát mnohem dříve … ale na to si zatím budeme muset počkat.

Sony Xperia 1Sony Xperia 1

Příbuzný Funkce Sony Xperia 1 Dá se říci, že má 6,5palcový 4K HDR OLED displej s rozlišením 3840 x 1644 pixelů, který se vyznačuje poměrem stran 21: 9. Tento smartphone obsahuje procesor Qualcomm Snapdragon 855 SoC, 6 GB RAM, 128 GB flash paměť, trojitý hlavní fotoaparát, baterii 3300 mAh. Kryt je chráněn před prachem a vlhkostí podle definice hodnocení IP68 … A to je vše, co vám zatím můžeme říct.

Postaráme se o všechny informace, které se nám o tomto smartphonu dostanou do uší, a budeme vás podle potřeby informovat. Mezitím zůstaňte naladěni na různé novinky, které vám řekneme na planetě Red.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.