Samsung Galaxy A2 Core vydal obrázek doporučující základní a nejlevnější mobilní telefon

Nový Řada Samsung Galaxy A. Na posledním MWC 2019 zazvoní hned po setkání s mnoha svými modely, mimo jiné. Galaxy A50 a A30 a tvrdí, že je nejhospodárnější a především Galaxy A10.

Tentokrát podle úniků ještě nedorazil velmi jednoduchý model. Bylo by o Samsung Galaxy A2 Corese zdá být nejlevnějším mobilním telefonem společnosti. A Evan Blass byl zodpovědný za únik, Twitter základní rozsah.

Vlastnosti Galaxy A2 Core

Objasňujeme, že Blass nezkoumá specifikace. Ale máme název terminálu A2 jádrože společnost spojuje s nejvíce podporující mobilní telefony. Také máme samotný obrázek mobilního telefonu, který hovoří o jeho designu a možném cenovém rozpětí. Na tomto obrázku a displej se silným rámečkem, zvláště horní a dolní rámyjejich tloušťka se ztrojnásobuje do strany. S těmito daty již a jak se zdá, nový terminál nevyžaduje zářez, protože se nebojí dosáhnout pozoruhodného poměru obrazovky k tělu. Spíše umožňuje silné rámečky, které svým designem připomínají mobilní telefony z doby před několika lety. Vlastně obraz, Poměr stran 16: 9odpovídá nejklasičtějším měřením.

Design, kamera, hardware

Nový mobilní telefon bude minimálně dvě barvy, modrá a tmavě šedá, případně s pouzdrem z plastu. A kromě dalších údajů, a jednoduchý hlavní fotoaparátJeden senzor s LED bleskem, a reproduktor v této místnosti a protože nevidíme snímač otisků prstů, je pravděpodobné, že není integrovaný. Zdá se, že mobilní telefon má audio jack, Vzhledem k jasně viditelnému zářezu ve spodním okraji. A nejběžnější se zdají být boční tlačítka a tlačítka hlasitosti umístěná na pravém okraji.

V takových terminálech Android Go jako operační systém, optimalizovat velmi základní paměť. Situace může být velmi dobrá, ale to jsou jen předpoklady. Tímto způsobem bude pro společnost ideálním konkurentem. Jdi redmiMobilní telefon, který společnost Xiaomi právě vydala pro svou základní řadu. Mluvíme jen o 1 GB RAM …? To je velmi pravděpodobné.

Samsung Galaxy A2 Core bude mít pod fotoaparátem klasický design, jednoduchý fotoaparát a reproduktorSamsung Galaxy A2 Core bude mít pod fotoaparátem klasický design, jednoduchý fotoaparát a reproduktor

Cena Samsung Galaxy A2 Core

Se všemi těmito daty je nejlogičtější závěr, že máme co do činění s velmi levným terminálem, pravděpodobně za méně než 100 eur. Jdi redmi Byl uveden na trh za 65 eur a jednoznačně by patřil do základního rozsahu. Pokud mluvíme o cenách, bude tento terminál určitě levnější. Galaxy M10, již levné – přesně 100 Euro -.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy A2 Core

Samsung Galaxy A2 Core projekt, který přišel se svým vlastním jménem a obrázky a mluvil hlasitěji než mnoho slov. Vše ukazuje na základní mobilní telefon, klasický design a skromné ​​funkce. Všechno se dostanete k terminálu za méně než 100 eur a to je vhodný konkurent pro mobilní telefony tohoto typu Jdi redmi.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku