Sony Xperia 10 Plus je střední třídy s obrazovkou 21: 9. Poznejte svou cenu

Nový model jsme oficiálně ohlásili na MWC 2019 v Barceloně. Sony Xperia 10 Plus,S Xperia 1 a 10. JE 10 plus lze považovat za střední měřítko Sony V první polovině roku 2019. To se odráží v atraktivním výběru prémiových a moderních funkcí.

Vlastnosti Sony Xperia 10 Plus

Vidět Vlastnosti Sony Xperia 10 Plus:

Obrazovka a rozložení

Mobilní telefon má krásně navrženou obrazovku se skvělými funkcemi. Na straně designu upřednostňuje obrazovka více originálních měření. Poměr stran 21: 9je mnohem vyšší a dává mu jedinečný vzhled a je ideální pro horizontální prohlížení. Obruby jsou černé a téměř chybí na bocích a spodním okraji, ale ponechávají dostatečně široký pásek na horním okraji pro potřeby mobilního telefonu.

Typ panelu IPS LCD s rozlišením Full HD + 2520 × 1080 pixelů a 6,5 palcová úhlopříčkadocela široký. poměr obrazovky k tělu 81% a Hustota pixelů 422 PPI, záviděníhodné hodnoty a velmi dobrá úroveň. Přední strana je chráněna sklem Corning Gorilla Glass ve verzi 5, zatímco tělo je vyrobeno výhradně z kovu. Terminál je dodáván v 8,3 mm tenkém profilu v modré, černé, stříbrné a zlaté barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Procesor, který společnost Sony vybrala pro novou Xperia 10 Plus, Snapdragon 636 Qualcomm na 1,8 GHz … Je to stále skvělá čipová sada, ale myslíme si, že tento model si zaslouží alespoň SD 660. Máme trochu pohodlí s pamětí. 4 GB RAM se 64 GB ROMspolečné hodnoty, ale velkorysé a vítané. Typ úložiště je také eMMC. Slot microSD je však také kompatibilní s maximálně 512 GB. Tento hardware je kombinován s aktuálním softwarem. Android 9.0 Pie. Dobrý!

Buben

Baterie Sony Xperia 10 Plus tady je Kapacita 3000 mAhJe to v pořádku, i když to nepřekračuje rámec základů pro daný typ daru. Ano, jsou integrovány Technologie Adaptive Charge, Smart Resilience a Fast Charge optimalizovat autonomii a dobu nabíjení.

Sony Xperia 10 Plus přichází s obrazovkou 21: 9 pro lepší horizontální sledováníSony Xperia 10 Plus přichází s obrazovkou 21: 9 pro lepší horizontální sledování

Fotoaparáty

Systém Fotoaparáty Sony Xperia 10 Plus Je to kvalita, ne-li neobyčejná. Máme jednu 12MP + 8MP duální hlavní fotoaparátMá clony objektivu f1,75 af 2,4 a úhly 76,3 stupňů, respektive 44,6 stupňů. Fotoaparát má duální LED blesk, 2x optický zoom, 5x digitální zoom, HDR, efekt Bokeh, hybridní automatické zaostřování a ISO12800. Záznam videa se provádí ve 4K při 30 fps a zpomalená videa při 120 fps. Citace přední kamera, 8 MPclona objektivu s f2.0 a úhlem 84 stupňů. Tento fotoaparát nabízí HDR, SteadyShot, režim na výšku, obrazovku blesku a nahrávání videa v rozlišení 1080p.

Spojení

Máme přenos dat na úrovni 4G LTE Cat 13, Bluetooth 5.0, dvoupásmové ac 802.11 wifi, GPS navigaci, připojení AGPS a GLONASS a NFC. Připojení zahrnuje port USB typu C, 3,5 mm zvukový konektor, slot pro dvě SIM karty a FM rádio. Máme snímač otisků prstů, který je laterálně odemknutelný, a máme akcelerometr, světlo, kompas, koridor, magnetometr, krokoměr, pohyb a senzory přiblížení.

Ve zvuku inteligentní zesilovač hlasitosti vysoké rozlišení a Technologie LDAC (vysoce kvalitní bezdrátová hudba), 192 kHz při 24 bitech. Končíme Technologie Google Cast.

Cena Sony Xperia 10 Plus

JE Cena Sony Xperia 10 Plus, bylo rovněž oznámeno a to následovně:

  • Přibližně 365 EUR na změnu u verze 4 GB RAM
  • U verze se 6 GB RAM bude změněno přibližně 478 eur
Sony Xperia 10 Plus má moderní technologii zajišťující kvalitní zvukSony Xperia 10 Plus má moderní technologii zajišťující kvalitní zvuk

Výsledky a názory na Sony Xperia 10 Plus

Nový Sony Xperia 10 Plus Jedná se o mobilní zařízení střední třídy s interními funkcemi na dobré úrovni a moderním a originálním designem. Vyniká zvukovými technologiemi a má slušnou obrazovku, která usnadňuje horizontální sledování díky poměru stran 21: 9. Specifikace jsou velmi dobré, i když si mimo jiné myslíme, že je to nad mnoha telefony střední třídy, které nabízejí více za cenu. Samozřejmě věříme, že mobilní telefon nadšence slavné značky nebude zajímat.

Oficiální stránka Sony ve Španělsku