Samsung Galaxy Note 10+ je oficiální a přichází s displejem WQHD +, 4300 mAh a více paměti za tyto ceny

S oficiálním spuštěním Galaxy Note 10 Prestižní společnost na akci Galaxy Unpacked, která se konala 7. srpna v New Yorku, dlouho očekávaný starší bratr Samsung Galaxy Note 10+. A ačkoli mobilní telefon sdílí mnoho prvků se standardním modelem, existuje několik aspektů, které ho odlišují, mimo jiné větší velikost, obrazovka s vyšším rozlišením, více paměti, lepší baterie a zadní kamera s dalšími senzory. Všechny tyto aspekty podrobně rozvedeme …

Specifikace Samsung Galaxy Note 10+

Podívejme se nyní blíže Funkce Samsung Galaxy Note 10+:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Galaxy Note 10+ Je největší v historii a podle některých i největší. Galaxy Note… Spolu Úhlopříčka 6,8 palce (standardní model je dodáván s 6,3 palce). Hustota pixelů však není nijak ovlivněna, 498 PPI. A rozlišení této výkonné obrazovky 3040 x 1440 pixelů WQHD +. Muž zůstal Dynamický AMOLED stejně jako podpora pro HDR10 + a dynamické mapování tónů.

Přestože má telefon větší rozměry než standardní model, dokáže si zachovat stejný štíhlý profil 7,9 mm. Terminál sdílí barvy s poznámkou 10. Auro Glow, Aura White a Aura Blacka také přidat modrá barvaSpeciální pro více než 10 lidí. Podobně ne všechny barvy budou k dispozici na všech trzích.

Samsung Galaxy Note 10+ se dodává také ve vlastní barvě, modréSamsung Galaxy Note 10+ se dodává také ve vlastní barvě, modré

Paměť, procesor a operační systém

Mobile integruje nové Exynos 9825, s 7nm technologie. Také a systém chlazení parní místnosti. Příbuzný Paměť Galaxy Note 10+ obsahuje 12 GB RAM ve výchozím nastavení a dvě verze ROM: 256 GB a 512 GB vestavěné úložiště. Také a Varianta 5G pro obě verze Na některých trzích, počínaje Jižní Koreou. Dalším rozdílem od standardního modelu je, Galaxy Note 10+ má slot pro microSDschopný rozšířit externí paměť až na 1 TB. Mobilní, pohybliví, “Booster hryZlepšení herního výkonu.

Buben

Baterie Galaxy Note 10+ tady je Kapacita 4300 mAhpřevyšuje standardní model. C v mobilu25W rychlé nabíjeníStejně jako Note 10, ale můžete si jej zakoupit jako příslušenství. 45W nabíječkaNení k dispozici pro standard 10. Také mobilní telefon Bezdrátové nabíjení.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotografie, Hlavní fotoaparát Galaxy Note 10+ mít konfiguraci čtyřkolkaNa rozdíl od standardního modelu trojitého fotoaparátu. První tři snímače jsou identické: 16 MP (ultra-široký úhel, 123 stupňů a clona f2.2) + 12 MP (teleobjektiv s clonou f2.1, funkce OIS a 45 stupňů) + 12 MP (širokoúhlý, proměnlivá clona f1,4 -f2,4, 77 stupňů a funkce OIS). A čtvrtý senzor přejde na blesk, VGA senzor nebo fotoaparát «DepthVision«, To umožňuje provádět 3D skenování objektů.

Zbytek funkcí je velmi podobný Note 10 se čtyřmi režimy. Živé zaostření: Rozostření, Velký kruh, Barevný bod a Závada, (To vám umožní aplikovat efekty na pozadí, které lze živě sledovat na fotografiích a videích) zoom mikrofon je také přítomen a umožňuje každému v záznamu „soustředit se“ na svůj hlas. (např. zpěvák na velmi hlasitém koncertu). A jeho nová aplikace video tisk Umožňuje okamžité úpravy a je kompatibilní s perem S Pen. Takže můžeme psát texty na videa … Skvělé.

10 MP přední fotoaparát Je přesně stejný jako Note 10 ve všech jeho funkcích.

Spojení

Pokud jde o konektivitu, je to stejné jako u standardního modelu: velmi kompletní a nejnovější generace. Wifi ac – sekerapodpora pro VHT80 MU-MIMO a 1024QAMPro rychlosti až 1,2 Gb / s; LTE s rychlostí až 2 Gb / s, 5G konektivita na některých trzích; Bluetooth v5, USB typu C; Geografické určování polohy pomocí NFC a GPS, Galileo, Glonass a BeiDou. JE snímač otisků prstů je ultrazvukový vstoupí na obrazovku a má zámek rozpoznávání obličeje. Neexistuje žádný nedostatek dalších senzorů, včetně akcelerometru, barometru, gyroskopu, geomagnetického, RGB světla a blízkosti.

Samsung Galaxy Note 10+ přináší čtvrtý VGA snímačSamsung Galaxy Note 10+ přináší čtvrtý VGA snímač

Vylepšení pera S Pen

Mezi novými Vlastnosti pera Galaxy Note 10+ S Pen, funkce Pohyby vzduchu Umožňuje vám pomocí pera povolit nebo zakázat aplikace, přepínat fotoaparáty, navigovat, přibližovat nebo oddalovat a mít možnost tyto akce přizpůsobit. Další funkce, SDK, budou k dispozici externím vývojářům. Ručně psané poznámky lze převést na text a exportovat do aplikace Microsoft Word, PDF, prostého textu nebo obrázků. Ručně psané texty lze vybrat ke změně barvy nebo šířky tahu pera.

Velká obrazovka pro Samsung DeX, Galaxy Note 10+

Samsung DeX Poskytuje připojení k počítači pomocí kabelu USB typu C pro společné používání mobilních a počítačových aplikací. Jeden Rychlý panel Umožňuje vám sdílet zprávy, prohlížet oznámení, vyhledávat a prohlížet fotografie na počítači. Mobilní obrazovku lze také promítat bezdrátově. Tato funkce telefonního hovoru bude povolena v aktualizaci softwaru ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku.

Cena Samsung Galaxy Note 10+

JE Cena Samsung Galaxy Note 10+ v paměti pro „méně velkorysou“ verzi (256 GB) 1 099 USD nebo 980 EUR ke změně. a 1 199 $ nebo přibližně 1 069 eur za 512 GB verzi. Obě verze jsou v současné době k dispozici pro předprodej v USA a začnou se dodávat 23. srpna.

Verze Galaxy Note 10+ v 5G Má speciální cenu 1 299,99 $, což je 1160 eur za 256 GB verzi. A za verzi s 512 GB to bude stát 1399,99 nebo přibližně 1250 eur. Předobjednávky budou v USA k dispozici pouze prostřednictvím společnosti Verizon, a to od 8. srpna.

Výsledky a názory Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10+ Jedná se o mobilní zařízení, které dále vylepšuje již tak působivé funkce Note 10. Procesor nové generace, který zachovává největší obrazovku v historii Note a nejlepší specifikace, a Připojení 5G, tento mobilní telefon je ideální pro soutěž s vlajkovými loděmi, jak je uvedeno níže. Mate 30 Pro.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku