Samsung Galaxy S10 + odhalil funkce Geekbench: pouze 6 GB RAM a nižší výkon než Sony Xperia XZ4

Funkce Samsung Galaxy S10 + byly zveřejněny na Geekbench, populární online stránce věnované benchmarkingu. Další terminál korejské společnosti Samsung bude mít pouze 6 GB RAM a bude mít nižší výkon než jeho výkon. Sony Xperia XZ4 Terminál, kterým nás společnost Sony doufá, že nás 25. února překvapí.

V každém případě interpretujte, že testovaná verze odpovídá modelu se Snapdragon 855 SoC.

Různé smartphony Samsung nové řady Galaxy S10 Začalo se objevovat v databázích různých webů a ukazovalo měřítka nebo měřítka jako jasný signál nadcházejícího oznámení. Příbuzný Samsung Galaxy S10 + Ukazuje nám několik zajímavých detailů, o kterých dnes mluvíme a které jsou uvedeny na Geekbench (model Samsung SM-G975).

Funkce Samsung Galaxy S10 + pronikly do GeekbenchSamsung Galaxy S10 + odhalil funkce Geekbench: pouze 6 GB RAM a nižší výkon než Sony Xperia XZ4

Funkce Samsung Galaxy S10 + pronikly do Geekbench

Informace zveřejněné na Geekbench bohužel nepřinesly žádné dobré zprávy. Nejprve se zdá, že terminál přichází pouze s 6 GB RAM, a to navzdory odborníkům, kteří mu připisují 8 nebo dokonce 12 GB RAM.

Druhým nejvíce zklamáním je výkon. Jak můžete vidět, Geekbench testoval verzi na SoC Snapdragon 855, což je označeno msmnile. Takže v testech s jedním i více vlákny nižší výkon než Sony Xperia XZ4. I když mezera není příliš velká s jediným závitem, vzdálenost se stává docela významnou v případě několika zubů, téměř 2500 bodů!

Informace zveřejněné na Geekbench potvrzují existenci Android 9.0 Pie jako operačního systému tohoto smartphonu, ale téměř nikdo nepochyboval o tom, že na tomto terminálu uvidíme nejnovější verzi OS Google … takže nemůžeme říci, že se jedná o novinky.

Zdroj: Geekbench

Zdravím z hloubky bytů.