Možné nové karty Clash Royale byly odfiltrovány

Konflikt

Dlouho jsme říkali, že trh mobilních her v posledních letech enormně vzrostl, přičemž normální uživatel má na svém mobilním telefonu jednu nebo dvě hry. V současné době může průměrný člověk hrát ve své hře deset her. chytrý telefon. Samotný mobilní telefon se výrazně zlepšil, pokud jde o jeho schopnost provozovat nejvýkonnější hry na trhu, a také se vyvinul tak, aby hry mohly konkurovat kvalitám a grafice konzolovým hrám. nebo počítač.


Mobilní zařízení budou za rok tvořit 75% datového provozu


Jednou z nejvíce mluvených her je Clash Royale. Tato hra vyšla v únoru a byl to první týden nejhranější hra v obchodě Google Play. Jen před měsícem jsme viděli, že byla přivedena zpět jako nejlepší hra generující příjmy s poslední aktualizací a pokračovala na tomto místě po dobu tří týdnů a bojovala tváří v tvář proti Pokemon GO. Supercell, vývojář Clash Royale, ví, jak vyhovět požadavkům, aby jeho publikum nepřestávalo hrát.

ClashRoyaleÚnik

Na Reddit dnes unikly čtyři možné nové karty, které Clash Royale uvede ve své příští aktualizaci. První věc, kterou vidíme opakovat na všech kartách, je „Opegit Studio“ a pokud provedeme průzkum na internetu, uvidíme, že už před spuštěním unikly další karty Clash Royale. Jak vidíme na obrázku, budou tam čtyři karty: Nejprve to bude společná karta. dva obrněné barbaryTo by bylo velmi podobné dřevorubci a stálo by to 6 lektvarů. Druhý a třetí by byl epický, jeden, pro tři lektvary klonuje všechny jednotky se stejným poškozením, ale křehčíjiný hurikán, který vypadá jako výboj. Poslední dopis Byl by legendárním a kouzelnickým géniem, ale se schopností ho vybít pokaždé, když zaútočí.

Pokud by tato písmena byla správná, Clash Royale by to musel říct za den nebo dva, protože aktualizace bude první den příští úterý.


Xiaomi Redmi 4: Toto jsou aspekty, které vylepšila