Hra

Samsung Galaxy S6, unikly další funkce

¿Vzpomínáte si na Samsung Project Zero, který jsme vám ukázali včera?? To byl jen „vrchol ledovce“, protože dnes spatřily světlo nové informace o dalším korejském terminálu. Chcete se s ním setkat? Jako vždy, pak necháme všechny podrobnosti na vás. Samsung Galaxy S6, unikly další funkce

Samsung Galaxy S6, unikly další funkce

Včera jsme s vámi sdíleli skvělý designový koncept, který ukazuje, jak by mohl vypadat příští Samsung Galaxy S6. Nyní lze dnes některé z jeho klíčových funkcí filtrovat v celé síti.

Abych byl upřímný, tyto nás trochu překvapily. Mezi nimi je obrazovka, jejíž velikost zatím není známa, ale dokáže zobrazit maximální rozlišení 2560 x 1440 pixelů. Očekává se, že zadní kamera bude vybavena celkovým rozlišením 16 megapixelů, ale existuje možnost, že půjde až na 20MP. Na přední straně bude tento Samsung Galaxy S6 vybaven dalším vynikajícím 5megapixelovým předním fotoaparátem s ideálním rozlišením pro použití při vysoce kvalitních videohovorech.

Mezi další možné funkce Samsung Galaxy S6 přijde s 32, 64 a 128 GB verzí interní paměti, kterou lze později rozšířit o karty microSD. Výkonný osmijádrový procesor s 64bitovou architekturou v nejhlubších zářezech korejského terminálu by byl v nejlepším stavu, ale v současné době se o modelu nic neříká. Pokud jde o RAM, tento Samsung Galaxy S6 nebude vůbec krátký, s celkem 3 GB.

Spolu s novými a inovativními způsoby zamykání se očekává také skener otisků prstů. Informace, které jsou v současné době neoficiální, ale naznačují, že tento Samsung Galaxy S6 může být blíže, než jsme si mysleli.

¿Jaké aspekty a / nebo novinky byste rádi viděli v novém terminálu Samsung??

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK