Selfie stejných vousatých mužů se stávají virálními

Tohle je vtipné dva „vousatí“ chlapci vidí, že jsou stejní, a dělají si selfie v letadle zvečnit ten okamžik, ale přesně to se stalo. Dokážete si představit, že byste se s manželem setkali v letadle, pořídili si selfie a dostali se do sítí? To se stalo těmto dvěma mužům. Řekneme vám, jak:

Dva muži se stejnými vousy si vezmou selfie a stanou se virálními

Podle osudu tyto dvě vousaté děti seděly vedle sebe. Let z londýnského Stanstedu do irského Galway. Když viděli, že nejsou jen stejní, byli úplně stejní, začali se smát a pořídili si selfie se všemi cestujícími, kteří spolu pracovali.

Selfie z nich dva identičtí úplně cizí lidézasáhlo srdce mnoha uživatelů sociálních sítí, kterým se příběh líbil a začali je sdílet. Pravdou je, že podobnost je úžasná, zvláště když zjistíte, že váš pár sedí na cestě letadlem.

Obrázek - Selfie identických vousatých mužů se stávají virálními

A tím to neskončilo, jen proto, že jsou stejná a sedadla jsou pohromadě Zarezervovali si pokoj ve stejném hotelu. Samozřejmě, jak jsme viděli na předchozím obrázku, rozhodli se uspořádat oslavu, takže je neuvěřitelné, jak takové setkání může vést dva lidi k tomu, aby dopili své nápoje a jako přátelé se navždy poznali.

Jeden z vousatých, Neil Douglasbyl ten, kdo se rozhodl šířit selfie a vyprávět svůj úžasný příběh. Od té chvíle začali všichni uživatelé, kteří viděli selfie, komentovat a mnozí dokonce začali sdílet fotografie se svými dvojčaty nebo páry.

Pravdou je, že jsou úplně stejné. Už to mají na Twitteru bez dalšího postupu Více než 21 000 retweetů a 23 000 oblíbených položek. Stále jste neviděli obrázek níže v sítích?

Obrázek - Selfie identických vousatých mužů se stávají virálními

Co si myslíte o tomto příběhu? Chcete, aby se vám to stalo? Opravdu super, takže čekáme na váš názor v komentářích.