Snadný způsob instalace HBO na Smart TV

HBO Je to jedna z nejdůležitějších televizních sítí na světě a má službu, kde si můžete veškerý její obsah užít v pohodlí domova bez ohledu na to, jaké zařízení máte.

JE Inteligentní televize Svými vlastními slovy je to oblíbená věc, která se nachází ve většině domácností, odtud si můžete nainstalovat nekonečné množství aplikací všeho druhu, mimo jiné i Netflix a Facebook. Proč do seznamu nepřidat HBO?

Pokud to chcete vědět Jak nainstalovat na HBO Smart TV Jednoduše vám chci ukázat, jak to udělat, abyste si mohli mimo jiné vychutnat nejlepší sérii „Hra o trůny“ v historii.

Jak nainstalovat HBO na SmartTV

  • Nejprve budete muset vstoupit do obchodu s aplikacemi, kde se nachází vaše Smart TV.
  • Poté si z tohoto odkazu budete muset do svého televizoru stáhnout aplikaci HBO.
  • Až budete připraveni, musíte aplikaci otevřít a přejít na místo s nápisem „Aktivovat zařízení“. Co se teď děje, je to, že požaduje aktivační kód, který obdržíte tímto způsobem.
  • Přejděte k počítači a přejděte na webovou adresu com / aktivujte ji sami. Musíte vybrat model televizoru a poté stisknout tlačítko Pokračovat. Nyní si vyberte společnost poskytující televizi, kabelovou službu. Chcete-li akci dokončit, musíte aktivovat Smart TV zadáním svého uživatelského jména a hesla.
  • Nakonec budete moci vidět kód, který potřebujete na svém televizoru, abyste mohli vstoupit tímto způsobem.
  • Tento proces může nějakou dobu trvat, ale nebude to trvat příliš dlouho, jakmile bude hotový, budete již moci nainstalovat HBO na Smart TV.

Jak vidíte, není to vůbec složité a to je vše, je to jediný způsob Nainstalujte si HBO na Smart TVNebude vám to trvat dlouho, možná asi deset minut a možná si už užíváte veškerý obsah, který máte k dispozici, což je docela dost a především velmi kvalitní, jak by to mohlo být jiné než to? HBO.

Pokud vás zajímají další aplikace pro sledování televizních pořadů nebo filmů online, máme na blogu několik zajímavých návrhů, takže můžete strávit několik hodin před televizí, aniž byste se nudili, užívat si dobrého obsahu, vysoké kvality a snadné dostupnosti. .