Sony Xperia 5 představená na IFA 2019 a toto jsou funkce

Sony Také využil svůj poměr. IFA 2019 v Berlíně odhalit nový mobilní telefon. A nejde o nic jiného Sony Xperia 5high-tech zařízení, které přichází nahradit Xperia 1. Mobilní telefon si zachovává mnoho funkcí Xperia a modernizuje mnoho dalších funkcí, takže pojďme zjistit, co je nového v tomto novém modelu …

Funkce Sony Xperia 5

Tyto Funkce Sony Xperia 5:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Xperia 5 má technologii OLED a jeho úhlopříčka je stále široká, 6,1 palceI když má menší rozměry než Xperia 1 (6,5 palce). Máme jednu Rozlišení Full HD + a také v tom vidíme řez, ale Poměr stran 21: 9 hodně používáno Sonya také technologie HDR. V designu má obrazovka tenčí rámečky a společnost dává přednost zmenšení všech velikostí, takže máme co do činění s menším a tenčím mobilním zařízením o tloušťce 8,2 mm.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál, silný Snapdragon 855Jedná se o vysoce kvalitní okta-jádro na 2,8 GHz doplněné grafickou kartou Adreno 640. Paměť Xperia 5, jsou stejné 6 GB RAM se 128 GB ROMLze jej rozšířit o kartu microSD. Neexistuje tedy žádné zlepšení ani omezení hardwaru a softwaru; Android 9 Pie.

Buben

Baterie Xperia 5 tady je Kapacita 3,140 mAhPravděpodobně to neovlivní autonomii, pokud vezmeme v úvahu kompaktnější displej s lehčím rozlišením, což představuje mírné snížení ve srovnání s 3 300 mAh Xperia 1. Samozřejmě rychlé nabíjení.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, cHlavní fotoaparát Xperia 5 trojitý a majitel 12 MP + 12 MP + 12 MP snímač (hlavní, širokoúhlý a teleobjektiv 36 mm s novým zoomem). Tento fotoaparát však vylepšuje funkce a je schopen až 30 fps, což optimalizuje snímání pohybu. Integruje nebo udržuje také funkce jako: Eye AF zaostření na oči, které mají být fotografovány; CineAlta zlepšit zážitek z vytváření videa; Y Návrhy na fotografováníPoskytování prvků umělé inteligence v technice pro natáčení. Zatímco přední fotoaparát má 8 MP pro selfie přijatelná kvalita.

Spojení

Ve spojení máme podporu 4G, 4 × 4 MIMO, dual ac wifi, Bluetooth 5.0 a GPS navigační technologie. Má připojení NFC, port USB typu C 3.1 a slot pro dvě SIM karty. Snímač otisků prstů je boční a máme také technologii Dualshock 4 a hlas Dolby Atmos.

Sony Xperia 5 přichází s 6,1palcovým OLED displejem a SD 855Sony Xperia 5 přichází s 6,1palcovým OLED displejem a SD 855

Cena a dostupnost Sony Xperia 5

JE Cena Sony Xperia 5 Dosud nebylo oznámeno a kdy bude k dispozici, ale doufáme, že tyto údaje brzy obdržíme.

Výsledky a názory na Sony Xperia 5

Sony Xperia 5 Pokud vezmeme v úvahu hardware, je to mobilní telefon, který lze klasifikovat jako špičkový. I když to rozhodně má strategii Sony Tentokrát bylo nutné udělat mobilní zařízení kompaktnějším a hacknutějším, velmi odlišným od toho, co se stalo u vlajkových lodí konkurence. Samozřejmě vylepšení prvků umělé inteligence, zejména těch, které se týkají kamer. Zatímco cena je klíčovým prvkem při vydávání konečného stanoviska, mělo by se to vzít v úvahu při hodnocení terminálu.

Oficiální stránka Sony ve Španělsku