SoundCloud Pulse pro Android

Přítomnost internetu téměř v každé domácnosti a vývoj nových a bezplatných aplikací umožnily velkému počtu lidí rozvíjet své plné schopnosti, někdy bez nutnosti opouštět své domovy. Ti, kteří chtějí být uznáváni ve světě hudby nebo podcastů, vědí, že nahrávání dema nebo programu dnes může být snadné, skutečnou výzvou je oslovit publikum. Pokud tomu tak je, zůstaňte naladěni, mluvíme o dnešku SoundCloud Pulse pro Androidje nástroj, který pro vás může být velmi užitečný.

Co je SoundCloud Pulse

SoundCloud Pulse je jednoduchá aplikace, která nám umožňuje. vytvářet hudbu, podcasty a obecně jakýkoli typ zvukového souborunahrajte vytvořené soubory do cloudu a sdílet naši práci na sociálních médiích. S tímto jednoduchým nástrojem budou mít vaši následovníci velmi snadný přístup k vaší práci.

Další z dalších výhod SoundCloud Pulse pro Android je, že se jedná o aplikaci. zcela zdarma a jediní pomocí požadavků Jim:

  • Máte účet SoundCloud (lze vytvořit na webu soundcloud.com nebo přímo z aplikace)
  • Získejte 4,5 MB volného místa v telefonu nebo tabletu
  • Máte operační systém Android 4.0 nebo vyšší

Stáhněte si SoundCloud Pulse pro Android

Získání této aplikace je velmi jednoduché, můžete: Stáhnout z obchodu Google Play. Když najdete aplikaci, „Nahrát“ a stahování začne. Instalace začne okamžitě po stažení.

Otevřete aplikaci, vytvořte si účet (pokud jej ještě nemáte) a můžete začít vytvářet vlastní výtvory.

SoundCloud Pulse pro Android

Hudební praktiky

Hudba zaujímá v životě většiny z nás důležité místo, takže Počet hudebních aplikací dostupných v oficiálních obchodech s aplikacemi je obrovský. Mluvili jsme o tom Doremi 2Je hudební přehrávač dostupný v Obchodě Google Play se schopností umožnit bezplatné stahování hudby.

Prohledáme-li obchod Google Play nebo internet, můžeme najít tisíc a jeden způsob, jak si hudbu užít: hudební přehrávače, aplikace pro stahování skladeb, streamovací hudební přehrávače, aplikace pro poslech hudby offlineatd. atd.

Co je to za píseň

Pokud mluvíme o hudbě a aplikacích, nemůžeme to zmínit Shazam. Tato aplikace je jednou z nejpopulárnějších na celém světě a dává nám rychle identifikovat skladbu hrající v rádiu nebo televizi.

Kromě toho, že známe jméno a interpreta aktuálně přehrávané skladby, poskytuje nám také další obsah, jako jsou texty, videa a dokonce i související témata.

Jak vidíte, aplikace související s hudebním světem jsou téměř nekonečné a pro každou potřebu můžeme najít jinou.

Rádi bychom znali váš názor, jaká je vaše oblíbená hudební aplikace? Který byste nikdy nedoporučili?