Společnost Xiaomi spustila inteligentní budík

Xiaomi je odhodlána uvádět na trh všechny druhy zařízení, nejen chytré telefony … jedním z nejnovějších zařízení je budík, Inteligentní budík Bluetooth Xiaomi Qingping.

Zařízení, které je dnes v Číně v prodeji, je pouze 8 dolarů.

To je nové Budík Xiaomi Má poměrně jednoduchý design bez fyzických tlačítek. Tlačítko je umístěno pod gumovým pouzdrem na horním panelu. Jedno stisknutí odloží budík na dalších 10 minut a dvojité stisknutí budík deaktivuje.

Budík je vybaven modulem Bluetooth, který umožňuje jeho synchronizaci se smartphonem nebo chytrými hodinkami. Východní inteligentní budík nebo inteligentní hodiny Má 8 různých vyzváněcích tónů, pokud dáváte přednost anglickému výrazu, můžeme také upravit zvuk reproduktoru.

Kromě své funkce poplachvaše hodinky také teplota a vlhkost. Jeden Senzor Swiss Sensirion S přesností měření ± 0,2 ° C pro přesnost měření teploty a ± 2% vlhkosti.

Budík je vybaven podsvíceným displejem s nastavitelnou intenzitou. Jednou z velkých věcí na těchto hodinách je, že jas se automaticky upravuje podle úrovně světla v místnosti. Dobu podsvícení lze nastavit od úplného vypnutí po 30 sekund.

Nakonec poznamenejte, že toto zařízení lze synchronizovat s jinými zařízeními pro inteligentní domácnosti v naší domácnosti. Například lze elektrický ohřívač zapnout automaticky, když je dosaženo určité teploty. Pokud milujete domácí automatizaci, může to být skvělý nástroj, díky kterému bude váš domov ještě chytřejší.

Zdroj: Xiaomi

Zdravím z hloubky bytů.