Společnost Xiaomi vydala bezdrátová sluchátka, Xiaomi Bluetooth Karaoke Headphone Forbidden City Edition

Xiaomi, o kterém jsme nedávno mluvili, Xiaomi Mix Flex nebo Mi Dual Flex zahájila bezdrátová sluchátka, Verze Xiaomi Bluetooth Karaoke pro sluchátka do zakázaného městaje zařízení, jehož výměna stojí přibližně 60 USD, tj. 52 EUR.

Společnost Xiaomi oznamuje prodej bezdrátových sluchátek pro karaoke Verze Xiaomi Bluetooth Karaoke pro sluchátka do zakázaného města. Nyní můžete do seznamu „gadgetů“ od společnosti Xiaomi přidat nové zařízení.

Nová bezdrátová sluchátka Verze Xiaomi Bluetooth Karaoke pro sluchátka do zakázaného města K dispozici ve dvou barvách: černá a bílá se zlatými vzory symbolizujícími Zakázané město, největší palácový komplex na světě a největší muzeum starověké kultury v Číně.

Alespoň jak vidíte z vizuálu, můžeme říci, že mají krásný design …

Verze Xiaomi Bluetooth Karaoke pro sluchátka do zakázaného městaVerze Xiaomi Bluetooth Karaoke pro sluchátka do zakázaného města

Sluchátka mají vysoce citlivý mikrofon, funkci ovládání smartphonu připojenou přes Bluetooth 4.2 a schopnost měnit výšku skladby a váš vlastní hlas. Existuje pět různých provozních režimů. Zařízení je navíc vybaveno podporou osobního asistenta XiaoAI.

Verze Xiaomi Bluetooth Karaoke pro sluchátka do zakázaného městaVerze Xiaomi Bluetooth Karaoke pro sluchátka do zakázaného města

Sluchátka mají 40mm sluchátka, pět tlačítek pro rychlé ovládání a ovládání hlasitosti. K nabíjení tohoto zařízení se používá konektor microUSB.

Jak jsme zmínili asi 52 eur na výměnu, cena zařízení se pohybuje kolem 60 $.

Zdroj: Igeekphone

Zdravím z hloubky bytů.