Testovali jsme nový Hill Climb Racing 2 a to jsou jeho novinky

foto19589870279306572

Určitě si pamatujete, že jsme vám před pár dny řekli, že nová hra Fingersoft vyjde 28. listopadu. Je to společnost, která vyvinula Hill Climb Racing díky časovým a uživatelským požadavkům, hra již obdržela nový díl na Google Play. Přichází několik let po první splátce, ale oplatilo se čekat, protože jsme viděli tolik zajímavých věcí.


Google očekává, že prodá 6 milionů pixelů


Původní hra nashromáždila více než 100 milionů stažení na Google Play a Od včerejška si můžete stáhnout nový Hill Climb Racing 2. Včera jsme se dobře bavili a dnes vám přinášíme hlavní novinky nové hry. Pokud se vám první díl v této vteřině líbil, už předpovídáme, že se budete skvěle bavit.

Jak si dokážeme představit, dynamika hry je stejná. Dostali jsme stejnou postavu a červený náklaďák, který dokážeme nastavte to tak, jak se nám líbí nejvíce. Existuje ale zcela nový herní režim, který radikálně mění vizi hry. Toto je soutěžní režim, ve kterém musíme soutěžit s ostatními hráči z celého světa. Budou hrát různé epizody, a když vyhráváme závody, dají nám další trofeje, které jsou nezbytné pro zvýšení naší divize.

foto19589870279306569

V každé ze sekcí odemkneme obvody a budeme v každém závodě hrát náhodně v jednom z dostupných zápasů. Závody se proto mohou skládat ze dvou nebo více období Přidejte body a zjistěte, kdo je konečným vítězem. Každý závod trvá dost, ale pokaždé, když postupujete hrou, okruhy vidí větší obtížnost.

Můžeme odemknout boxy na nářadí, kde nám dají diamanty, mince nebo kostýmy. Budeme jej muset použít k vylepšení našeho vozu a udržení vítězných závodů. Nový trofejní režim je bezpochyby něčím, co hře dává spoustu života, protože soutěží s ostatními hráči z celého světa a někdy není snadné vyhrát.

Lidé z Fingersoftu ale samozřejmě nezapomněli na dobrodružný režim, který byl k dispozici pouze v prvním pokračování. V režimu dobrodružství, pokud chceme jít co nejdále, budeme se muset znovu starat o benzín a co nejdříve stoupat do kopců. Způsob ovládání našeho vozidla je stejný a měřiče nám říkají o počtu otáček za minutu, hladině paliva a míře zrychlení, které udáváme.

foto19589870279306568

Abychom mohli odemknout nová vozidla, musíme hrát trofejní režim a oni nám poskytnou nové vozidlo s každou kapitolou, kterou odemkneme. ano, musíme si koupit, abychom koupili.

Není pochyb o tom, že nová hra má spoustu zajímavých věcí, které splňují to nejlepší z předchozí hry a přidávají nové způsoby, jak soutěžit a mít světovou hodnost. Využijte výhody, protože stahování ještě nejsou milionáři a můžete je získat dříve, než kdokoli jiný zahraje.


Stahujte videa z Instagramu nejjednodušším způsobem