Spolu s klanovými válkami přichází nová aktualizace Clash Royale

Spolu s klanovými válkami přichází nová aktualizace Clash Royale

Clash Royale Za pouhé dva roky se stala jednou z nejpopulárnějších her. Jeho jednoduchost a šarm dělá každého uživatele Supercell, developerská společnost. Pro druhé máme rozhodně dobrou zprávu: Aktualizace Clash Royale. Před několika dny společnost zveřejnila tweet na svém oficiálním účtu na Twitteru, kde předpovídala některé novinky o dané hře, a dnes je konečně oficiální.

Nejlepší ze všeho je, že aktualizace je K dispozici pro zařízení AndroidPokud máte v obchodě s aplikacemi Google k dispozici nejnovější verzi, můžete si od nynějška vyzkoušet všechny novinky.


Měl by vám Clash Royale říci pravděpodobnost odměny v jejich hrudi?


Takto fungují klanové války Clash Royale

Jak už bylo řečeno, Supercell konečně vstoupil do herního režimu klanová válka. Tato aktualizace se očekávala začátkem dubna. Dnes byl den zvolen pro spuštění na všech platformách.

střetněte klanové války Royale

Podle údajů z webových stránek společnosti vytvářejí klanové války nový herní režim, ve kterém můžeme bojovat s jinými klany. Ale náš klan je přinejmenším 10 různých členůvšichni jeden minimální úroveň 8. Stejně jako u předchozích korunových truhel bude tento nový herní režim trvat maximálně 2 dny. Jakmile bude vybrán nepřátelský klan (mohou to udělat pouze vůdci), bude určen bojový den. Až přijde den, Supercell Den sběruje místo, kde musíme shromáždit všechny karty, abychom získali finální balíček až 3 bitvy na hráče.

Přijde poté Den války. Cílem je získat co nejvíce trofejí. Po dokončení bude vytvořen vítězný klan, který obdrží různé odměny i bojové schopnosti. liga klanů.

Další inovace

Další z nejvýraznějších inovací je a nový dopisbude však oznámeno až v květnu. Také a změna zůstatkuovlivní mnoho dostupných karet. Ale nepochybně jedna z nejočekávanějších inovací, šťastné truhlyz této aktualizace získá dvě nebo více karet štěstí.

střetněte klanové války Royale

O ostatních zprávách rozsah, zdraví a poškození různých karet z naší paluby a bojového motoru. Všechny novinky se můžete dozvědět podrobně na oficiální stránce Clash Royale.


Důvod pro hry podobné Clash Royale a The Simpsons


Více informací o aktualizaci Clash Royale | Clash Royale