Spouští se Facebook "Události mimo Facebook"

Nejde přesně o to, abychom nám ukazovali zprávy, události, postavy a události mimo Facebook, „Aktivita mimo Facebook“odkazuje na webové stránky, aplikace a další, které shromažďují informace a poté je přenášejí na Facebook.

Toto je formát zkontrolujte naše údaje a rozhodnout se, které chceme sdílet a které ne. Pokud jste fanouškem našeho webu, budete vědět, že obvykle nedoporučujeme registrovat se pro weby a aplikace, které používají sociální profily, takže tento nový nástroj spuštěný Facebookem nám hodně pomůže, pokud jsme některým webům a aplikacím v určitém okamžiku udělili nějaká oprávnění. .

Jak poznám, že mě někdo zablokoval na Facebooku

Co je to „Aktivita mimo Facebook“?

Toto je část vašeho profilu na Facebooku, Zobrazuje informace sdílené se sociální sítí. To znamená, že jiné weby, které inzerují na internetu, shromažďují informace, které se poté prodávají jiným značkám, jako je Facebook.

Prostřednictvím aplikací a webových stránek, které navštěvujeme, shromažďuje sociální síť spravovaná Markem Zuckerbergem všechny potřebné informace zobrazovat reklamy později to vás opravdu zajímá.

Tento nástroj uklidňuje potřebu vědět, jaké informace o mně mají a jak je mohu spravovat a eliminovat.

Máme kontrolu nad internetem. Seznamte se s naším mobilním modelem sociální sítě A pokud bylo provedeno konkrétní vyhledávání a tento mobilní model odpovídá vašemu profilu na Facebooku, zobrazí vám reklamy o tom, co hledáte.

Nyní můžeme tyto informace zachytit a „aktivita mimo Facebook“ nám toto všechno nabízí:

  1. Získejte přístup ke všem informacím, které ostatní aplikace a weby shromáždily a zveřejnily na sociální síti.
  2. Informace nejsou smazány, ale jsou „odpojeny“ od vašeho účtu. Nabízejí možnost odpojit všechny informace mimo Facebook nebo pouze ty od určitých aplikací a webů.

Co když budou odstraněny všechny aktivity kromě Facebooku?

Již jsme řekli, že to není odstraněno, je to deaktivováno, ale vysvětlíme, co se stane, když stále deaktivujeme vše … Nebudeme mít reklamy? Ne, reklamy nezmizí. Dokud budete na internetu, budou informace, které chcete deaktivovat.

Co se ale týče věci, co se stane, když eliminujete veškerou aktivitu mimo výše zmíněnou sociální síť? Údaje o totožnosti odeslané těmito aplikacemi a webovými stránkami jsou odstraněny.

tak Facebook „neví“, jaké webové stránky navštěvujete a co na nich děláte.Proto nebude zobrazovat reklamy z těchto aplikací a webů od různých společností (Instagram a Messenger jsou také z Facebooku). Uzavřeme to do uvozovek, protože informace se vrátí tak či onak, ale alespoň je prozatím deaktivována.

To vše se zrodilo, abychom měli kontrolu nad daty. Kvůli četným a přetrvávajícím problémům s ochranou soukromí, které Facebook v průběhu let trpěl, což vedlo k jeho svědectví před Senátem Spojených států.

Víš co „Aktivita mimo Facebook“a zůstává pouze použitelnost, a to je to, že se toto vozidlo postupně dostane do různých zemí světa a jednou z prvních bude Španělsko. Má to něco společného s požadavkem OCU?

Facebook integruje Instagram Direct do Messenger