Správa úkolů, organizace a další, nyní po omezenou dobu zdarma

Vítejte na rovníku týdne. S tímto krásným počasím, které v zemi panuje, si je vědom toho, že příjezd víkendu je již otázkou odpočítávání. Není nic lepšího než to oslavovat získáním několika bezplatných aplikací, ale ne vždy bezplatných, ale těch, které stojí peníze, ale dnes je můžeme získat, aniž bychom si museli vytahovat kapsy. Přiznejme si to: díky tomu je to zábavnější.

Dnes se zaměříme zdarma zvyšte naši produktivitu a proto výběr navrhovaných aplikací, které vám dnes představuji, většinou patří do správy úkolů, deníku, organizace a zvláštního typu překvapení. Ale pamatujte, spiknutí časově omezené nabídky Pokud vás tedy některá z těchto možností zajímá, je nejlepší si ji stáhnout co nejdříve, abyste mohli využít propagační akce.

Kalendář: Seznam úkolů | Seznam úkolů

Začínáme s touto aplikací produktivity, která je již v názvu velmi jasná. Celý kalendář nástroj usnadňuje organizaci, kontrolu a řízení našich každodenních úkolůV práci, doma nebo ve škole.

Mezi jeho hlavní funkce patří: čisté, krásné a jednoduché rozhraní, díky tomu je snadné se soustředit na správu úkolů, na základě čehož můžeme snadno udělat gesta jako drag and drop přivést určitý úkol na konkrétní datum. Můžeme také vytvářet dílčí úkolynaše úspěchy a tak dále. zkontrolovat a najít zajímavé zobrazení kalendářevelmi užitečné vidět, co bychom měli dělat.

Celý kalendář Předchozí cena byla 1,09 EUR, je kompatibilní s iPhone a iPad a nyní ji můžete získat zcela zdarma.

Kalendář: Seznam úkolů |  Seznam úkolů (odkaz AppStore)

Kalendář: Seznam úkolů | Seznam úkolů

Picup Inc.

2,29 Euro

Deník deníku 365 – organizujte okamžiky od prvního dne

Pokračujeme s Deník deníku 365velmi jednoduchá deníková aplikace Automaticky uspořádejte naše fotografie tak, aby se zobrazovaly na mapě nebo v kalendáři. Tímto způsobem můžeme rychle prohlížet fotografie, které jsme pořídili na konkrétním místě nebo v konkrétní den, vyhledat fotografie, které jsme pořídili poblíž našeho místa, a zobrazit tyto informace v režimu celé obrazovky.

Deník deníku 365 Předchozí cena byla 1,09 EUR, je kompatibilní s iPhone a iPad a nyní ji můžete získat zcela zdarma.

2,29 Euro

Šetří čas, sledovač denních rutin, analýza návyků

Vyvinutý stejným týmem jako ten předchozí, spořič času aplikace, která nám umožňuje Získejte úplnou kontrolu nad časem, který strávíte v práci, s přáteli, rodinou, stravováním a spánkovými cykly.. Samozřejmě si musíte zvyknout na zadávání tohoto datového pole a možná je to nejtěžší.

strážce času Předchozí cena byla 1,09 EUR, je kompatibilní s iPhone a iPad a nyní ji můžete získat zcela zdarma.

Šetří čas, sledovač denních rutin, analýza zvyku (odkaz AppStore)

Šetří čas, sledovač denních rutin, analýza návyků

Picup Inc.

2,29 Euro

Todokit – seznam úkolů | Seznam úkolů

S výběrem bezplatných aplikací končíme na omezenou dobu, jak jsme začali. Ano Celý kalendář pokud nejste přesvědčeni nebo chcete jen vyzkoušet více alternativ ke správě svých úkolů a času, můžete také Todokit díky velmi čistému a minimalistickému uživatelskému rozhraní Uspořádejte své úkoly podle projektu, priority a naléhavosti. Můžete také přetahovat a měnit pořadí úkolů a projektů, kontrolovat úspěchy, sledovat svůj pokrok a mnoho dalšího.

Todokit Předchozí cena 1,09 Euro, kompatibilní s iPhone a iPad, a nyní ji můžete získat zcela zdarma.

Todokit - seznam úkolů |  Seznam úkolů (odkaz AppStore)

Todokit – seznam úkolů | Seznam úkolů

Picup Inc.

2,29 Euro

POZNÁMKA: pamatujte, že všechny předchozí nabídky jsou na omezenou dobu; Pokud tato data nejsou výslovně uvedena, nevíme, kdy vyprší, protože vývojáři tyto informace neposkytnou. Celkově vzato, nejlepší by bylo pospíšit si, protože můžeme zaručit pouze to, že jsou platné v době zveřejnění tohoto příspěvku. Ani Actualidad iPhone, ani můj, nemají absolutně nic společného s osobami odpovědnými za předchozí aplikace nebo navrhované nabídky.