Stáhněte si těchto 11 her s méně než 25 MB zcela zdarma

Máte v mobilu velmi málo místa, ale chcete si s ním hrát? Dnes tě necháme 11 her do 25 MB si můžete stáhnout z Google Play Nyní. Včera jsme vám nechali nejlepší offline hry, za které neutratíte ani jeden MB svého poplatku, ale nejdůležitější je úložiště, které můžete dnes udělat. Přehrávejte stovky fotografií bez nutnosti mazání, videa nebo jiné aplikace. Pokud máte málo dostupného úložného prostoru, nebudete moci hrát PUBG pro Android, ale budete moci hrát všechny hry, které jsme vám dnes nechali. Ty jsou k dispozici Je to Google Play a zcela zdarma.

Mít tak málo místa v mobilu může být jednou z nejhorších věcí ve vesmíru. Ovlivňuje výkon, nedovoluje nám fotografovat, a když si chceme stáhnout hru, musíme strávit nějaký čas rozhodováním o tom, co z mobilního telefonu odstranit. jestli nějaký asi 25 MB volného místa Dnes již nebudete muset nic mazat, protože všechny hry, které vám necháme, váží na vašem mobilním telefonu méně.


PUBG pro Android je nyní k dispozici: stáhněte si APK mezinárodní verze


Vyzkoušejte všechny tyto hry o velikosti několika megabajtů

Před několika lety vážily hry pouze 100 MB a bylo těžké najít velmi těžkou. V dnešní době je situace úplně opačná, protože se zlepšily také technické vlastnosti našich smartphonů a spolu s nimi i grafika her. Je velmi obtížné najít hry, které mají jen pár megabajtů a jsou zábavné. Dnes vám necháme 11 velmi lehkých her. Maximum je 25 MBPodívejte se tedy na dostupný úložný prostor a podívejte se, který z nich je pro stažení nejlepší.

Některé z těchto her jsou docela dobře známé. Slither.io nebo Twist, ale ostatní jsou skutečné skryté drahokamy, které stojí za stažení. Pokud toho máte dost, můžete to udělat z datové sítě, protože to sotva spotřebuje. Dále, stahování bude téměř okamžité protože jsou velmi lehké. Může všechny hry podle vašeho výběru hrál téměř na všech smartphonech Android a pokud chcete více doručení Méně než 25 MBMůžete navštívit vyhrazenou sekci Google Play.

Již nemáte výmluvu k instalaci her do svého mobilu, takže zkuste ty, které se vám z tohoto výběru líbí nejvíce, a dejte nám vědět v komentářích.


Shadowgun Legends, nová kvalitnější mobilní střílečka