Stáhněte si všechny informace, které o vás Facebook má

Skutečnost, že Facebook má tolik dat, není vysvětlení, které nás překvapí. Dnes vám řekneme, abyste si prohlédli vše, co o nás americká společnost má. Jak stáhnout všechny informace z Facebooku.

Když si stáhneme naše informace, nastane okamžik, kdy si skutečně uvědomíme sílu, která se v tom všem nashromáždila. Dokud si neuvědomíme, že náš telefonní seznam je na Facebooku, budeme moci znovu prožít naše prázdninové výlety prostřednictvím fotografií a komentářů, sledovat, co se děje v praxi každý den, buď prostřednictvím komentářů, které uchováváme na našem profilu, nebo v soukromí.

Tichý režim na Facebooku: co to je

A tohle sociální síť vše zachrání, naše telefony (jak jsme vám právě řekli), naše zprávy, naše fotografie, naše videa a dokonce i geografická data všech těchto a IP adresy, kde zadáváme všechna tato data.

Protože Je důležité vědět, jak si můžeme všechny tyto informace stáhnout Abychom sami pochopili sílu, kterou Facebook má, a sílu, kterou mu dáváme.

Jak stahovat informace

Nyní uvidíme, jak si můžeme stáhnout informace, které o nás Facebook má.

  1. První věc, kterou bychom měli udělat klikněte na šipku dolů Facebook se nachází v pravé horní části naší domovské obrazovky.
  1. Nyní “Nastavení“.
  2. V levém sloupci „Vaše informace na Facebooku“.
  3. Zavolej později “Stáhněte si své informace„A potom kliknout“Vidět“.

Vizuální - Jak stáhnout všechny informace z Facebooku

  1. Jak vidíte, existuje mnoho kategorií označených jako příspěvky, fotografie a videa, komentáře, lajky a reakce, příběhy, zprávy, skupiny, události, informace o profilu a mnoho dalšího. Musíš Zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí toho, co chcete být součástí vaší zprávy.

Jak zobrazit žádosti o přátelství odeslané na Facebooku

  1. Nyní musíte vybrat formát požadavek na stažení (HMTL nebo JSON), kvalita multimediálního obsahu (vysoká, střední nebo nízká) a časové období kdy chcete, aby se přehled spustil, dokud se nedokončí.
  2. Po zvolení tohoto „Vytvořit souborChcete-li odeslat žádost o stažení.

Po odeslání požadavku „Čekání„V sekci“Stávající soubory„Z vozidla“Stáhněte si své informace“. Může to trvat několik dní Že Facebook vám umožňuje mít všechny tyto informace.

Když je vše připraveno, Facebook vám pošle oznámení, abyste věděli, že již máte možnost stáhnout všechny své uložené informace.

Facebook Messenger Rooms – videohovory pro 50 lidí

Jak vytvořím kopii svých údajů

Chcete-li vytvořit kopii dat, která nám byla právě zaslána z Facebooku, musíte postupovat podle několika jednoduchých kroků:

  1. Pojďme do sekce “Stávající soubory„Z vozidla“Stáhněte si své informace“.
  2. Dáme “polož“A propagujeme heslo, se kterým přistupujeme k Facebooku.” “Zobrazit více“Budeme moci vidět více informací, jako je stav stahování, v jakém formátu a jaké bude datum vypršení platnosti.”

Jak vidíte, je docela snadné mít všechny informace, které o nás Facebook má, a překvapit nás množstvím dat, které sociální síť od každé osoby shromažďuje. Lze jej přidat ke všemu, co vám řekneme, že také ukládají naše umístění, připojují adresy IP a dokonce i zařízení, ke kterým se připojujeme.

Pro ty, kteří si chtějí tento druh informací ověřit nebo o nich přemýšlet, už máte vše, co potřebujete.

Jak zobrazit žádosti o přátelství odeslané na Facebooku