Stmívání je zdarma k hraní

Obrázek Modern Combat 5: Blackout

Když mluvíme o eposu Modern Combat, Někdo střelci nejpopulárnější a nejúspěšnější první osoba ze všech pro mobilní zařízení. K dispozici pro tři hlavní platformy – Android, iOS a Windows Phone – a s přesným ovládáním a skutečně atraktivní grafikou se mu podařilo umístit jako měřítko v žánru FPS, spolu s dalšími tituly Dead Trigger 2.

Skvělé pozadí, které vypadá nedostatečně pro francouzského vývojáře Gameloft; a snaží se oslovit více uživatelů, zatočte a model obejměte volný, uvolnit.

Přestože byla pro Valentýna doposud snížena na 0,99 eur, běžná cena byla v příští aktualizaci 3,99 eur, Modern Combat 5: Blackout bude zdarma, ano, s nákupy v aplikaci.

Tato aktualizace přináší Modern Combat 5 zdarma milionům nových uživatelů, přidává podporu řadičů, více zbraní, novou třídu postav a mnoho dalšího.

[…] Změna modelu Zdarma hrát To znamená, že hra bude mít delší životnost, takže budeme moci více investovat do dlouhodobého plánu aktualizace a serverů, které potřebujeme k podpoře výrazně velké hráčské základny.

Cíl Gameloftu je jednoduchý: přilákat více hráčů a pak vydělávejte peníze nákupy v aplikaci. V každém případě opatření, které nebude lahodným jídlem pro každého.

Stejně tak slíbila pařížská společnost pak odměňte každého, kdo to vezme s různými oprávněními, jako je kredit, neomezená energie nebo dočasný přístup jako pokročilý uživatel.

Současní hráči obdrží status veterána spolu s neomezenou energií a mnoha dalšími výhodami jako poděkování za jejich podporu.

Osobně, Nesnáším tento obchodní model. Co o tobě? Vidíte s dobrýma očima, že Modern Combat 5: Blackout je osvobozen?

Google Play obchod | Modern Combat 5: Blackout