OnePlus 6T: objeví se první měřítka a budou mít nové rozhraní

Tento víkend První bechmarcks OnePlus 6T. A podle hodnocení více jader je nová vlajková loď OnePlus a Galaxy S9.

Data, která se objevují zejména na referenčním portálu Geekbench ve světě Bechmarcks OnePlus 6T Existují data, která ukazují, že se díváme na další vlajkovou loď OnePlus, která bude představena 30. října.

S jediným centrálním skóre 2510 OnePlus 6T Dokonale se hodí mezi Samsung Galaxy S9 (3270 bodů) a Xiaomi Black Shark (2424 bodů). Získané skóre bude důkazem toho, že Snapdragon 845 má stále několik čísel. Stačí, aby byl OnePlus 6T rychlejší než Samsung Galaxy S9 s 8 639 body za vícejádrový proti 8518 pro jihokorejský telefon.

Srovnání OnePlus 6TSrovnání OnePlus 6T

Překvapivě však výsledky benchmarku OnePlus 6T… Za OnePlus 6Vícejádro zůstává na čele žebříčku s 8888 body.

Tyto výsledky by byly zaznamenány na konci srpna a od té doby se mohly zlepšit. Přesnou odpověď dostaneme za pár týdnů.

Nové rozhraní a navigace na základě gest v OnePlus 6T

Další nová funkce, kterou uvidíme na OnePlus 6T, o kterém se mluvilo tento víkend, hovoří o aspektech softwaru. Podle rozhovoru se Szymonem Kopcem, jedním z inženýrů, kteří v současné době pracují Operační systém s kyslíkem (Operační systém, který vybavuje OnePlus) bude mít ve srovnání s předchůdcem 6T velmi dobré vlastnosti.

Bylo by provedeno významné vylepšení, aby byla navigace gest hladší a intuitivnější. Například přejetím prstem doprava ze spodní části obrazovky se okamžitě znovu otevře dříve zpřístupněná aplikace.

Ačkoli Szymon Kopec tento bod ve skutečnosti blíže nerozvádí, uznává, že u fotografické části OnePlus 6T byly provedeny úpravy. Fotoaparát s dvojitou zadní fotografií by se neměl měnit (16 + 20 MP f / 1,7), ale mohlo by se zlepšit zpracování obrazu a rychlost závěrky.

Přes: Oneplus

Zdravím z hloubky bytů.