Stone Pillar, hra, kde bude důležité skládat kameny

kamenný sloup

Omlouváme se, dnes je neděle. Je nám líto, že jsme ti, kdo vám musí dát tuto špatnou zprávu, ale zítra musíte jít do práce nebo do školy, a ano, zítra je pondělí. I když je neděle odpočinkovým dnem, naše mozky neustále myslí na všechno, co musí udělat další den, takže je těžké se uvolnit. S příchodem každodenní hry uděláme tuto neděli o něco snesitelnější.


Senzor otisků prstů Galaxy S8 nás opět překvapil


Dnes vám necháme zajímavou hru, kterou byste neměli být ohromující, ale je to docela zábava. Jedná se o stohovací hru, kde musíte umístit co největší počet předmětů, aniž byste zničili věž.. Může se to zdát snadné, ale postupně se věci zkomplikují a budeme muset hodně přemýšlet o tom, kam každý objekt umístit. V případě StonePillar budou existovat kameny, které musíme skládat s náhodnými tvary, které mohou věci velmi komplikovat.

Stohujte chytře a myslete dopředu s kamenným pilířem

Stone Pillar je jedna z těch her, která není ani moc cool, ani nemá desítky módů, ale v mnoha situacích nám může zachránit nudu. Hry nejsou příliš rychlé, ale můžeme hru zastavit a pokračovat, když máme další mezeru. Nečelíme hře se skvělou grafikou, ale nemůžeme ani říci, že jsou špatné.

photo5963150899373254990

Cílem hry je dostat se co nejvýš tak, že postavíte věž se skalami, které nám hra zanechala. Tyto kameny mohou mít různé velikosti a tvary, Budeme tedy muset velmi pečlivě přemýšlet, kam umístit každého, protože když dosáhneme určité výšky, bude vzduch naším nejhorším nepřítelem.

Máme dva herní režimy, kde můžeme maximalizovat výšku věže a nechat nás na různých úrovních. V režimu úrovně musíme dosáhnout určitých cílů, jako je překročení určité výšky nebo umístění X počtu kusů. Je to hra zdarma, ale může nás zachránit v mnoha situacích.


Huawei potvrdil, že brzy bude mít telefon bez rámečku


Kamenný sloup | Google Play

Kamenný sloup Kamenný sloup