Strategická hra je nyní na Google Play

Červi Lze jej popsat jako jednu z nejpopulárnějších her v historii. Ale, Tým 17Mezi dekoracemi týmu vývojářů videohry Worms není jediný titul. V tomto případě mluvíme Specialista na útěk, Hra, která přišla v mobilní verzi před několika lety jako jedna z nejvýznamnějších her na strategické úrovni. No, teď je to venku Escapist 2, Pokračování první videohry, kde se objevily nové testy a vše proběhlo stejně retro estetika.


Na MWC 2019 může dorazit nová střední řada Nokia


Stáhněte si Escapist 2 hned teď a naplánujte si útěk z vězení na svém mobilu

The Escapist 2: Pocket Breakout Bylo to jméno, které se Team 17 rozhodl uvalit na titul, který by mezi milovníky hodně mluvil. strategické videohry. Projekt, který je již k dispozici na PS4, Xbox One a PC od roku 2017 a nyní přichází s jeho mobilní verzí, aby se pokusil dosáhnout stejného výkonu jako jeho původní verze. Jak si dokážete představit, cílem hráčů je útěk z vězení rozděleného do celkem pěti věznic. K tomu budete muset dát všechny možné zatáčky, abyste si vybrali nejvhodnější možnost.

Žádný vězeň nechce být chycen uprostřed útěku, takže je nezbytné prozkoumat rutiny stráží, vědět, jaké jsou jejich osobnosti, a dokonce znát vlastnosti ostatních vězňů ve vězení. Je také velmi důležité jít Zachycení různých materiálů během hry, aby se vytvořily nové objekty, které mohou být užitečné pro útěk z vězení. Policejní oblečení, obušky, odznaky … Takže vše, co potřebujete k útěku bez úhony, kde jsou dva klíčové faktory trpělivost a strategie. Samozřejmě můžete vždy všechno zkomplikovat a dostat se z předních dveří. I když se nedoporučuje hru přeskakovat.

Dalším důležitým rysem The Scapists 2 spočívá v přítomnosti retro estetiky, která vyplňuje celý obraz. V otevřené videohře je 8bitová grafika zpět na scéně a pracuje mnohem tvrději, než by se na první pohled mohlo zdát. Také a režim pro více hráčů Můžete spolupracovat s různými profily a uniknout z vězení rychleji a přesněji. Některé strategie, které lze trénovat i na vězeňském dvoře. Nyní se dostáváme k těžké části. Scapists 2 je hra, která stojí za to hrát … kdykoli budete chtít Zaplaťte 7,99 EUR. Toto je důležité rozhodnutí a ne útěk z vězení …

The Escapists 2: Pocket Breakout The Escapists 2: Pocket Breakout