Thermaltake uvádí na trh Level 20 GT ARGB Black Edition Tower

Thermaltake vypustil novou věž, která reaguje na sektu Thermaltake Level 20 GT ARGB Black Editionje pouzdro pro PC, které přichází v moderním designu s luxusním matným černým povrchem.

Thermaltake Level 20 GT ARGB Black Edition

Funkce Thermaltake Level 20 GT ARGB Black Edition

Společnost Thermaltake, jedna z předních značek ve vývoji produktů pro PC, ve které najdeme chladicí systémy (ventilátory, chladiče…), napájecí zdroje a skříně pro PC, představila nový model klasické kolekce. 20. úroveň.

Toto je nový podvozek Full Tower GT Level 20 GT ARGB Black EditionStejně jako ARGB Level 20 GT má šasi dva předinstalované 200mm 5V ARGB adresovatelné LED ventilátory, které mohou poskytovat 16,8 milionu barev RGB osvětlení.

Jak je na vašich zařízeních běžně vidět, toto osvětlení tohoto nového pouzdra je připraveno k synchronizaci se základními deskami ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync a ASRock Polychrome RGB.

Nepochybně jedna z nejpozoruhodnějších věcí Level 20 GT ARGB Black Edition V tomto případě nabízí kromě čtyř panelů z tvrzeného skla matný černý povrch, který nám umožňuje vidět přetékající interiér a kvalitu. Nové pouzdro Full Tower Level 20 GT ARGB Black Edition Full Tower nabízí uživatelům výrazně moderní šasi s nádechem luxusu.

Pokud jde o vlastnosti krabice Thermaltake Level 20 GT ARGB Black Editionmá jednoduchý, ale efektivní design. Pokud jde o velikost, řekněme, že tento box má formát Full-Tower, který umožňuje instalaci desek formátu E-ATX MB uvnitř.

Mezi jeho materiály najdeme ocel, plast a tvrzené sklo. Najdeme na úrovni odkazů na přední straně 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB Type-C

Dodává se se dvěma předinstalovanými ventilátory 200 mm ARGB + 1140 mm. Ty zaujímají přední a zadní polohu tohoto boxu.

Má 4 + 3 rozšiřující sloty, kde můžeme obarvit všechny komponenty, které v počítači potřebujeme.

funkce

Zde je úplný seznam funkcí tohoto nového boxu Thermaltake:

Galerie Obrázků

Pak vám necháme tuto krásnou obrazárnu počítačová skříň

Oficiální webové stránky

Zdravím z hloubky bytů.