Strategická hra Titanfall Assault je na Google Play zdarma

Na Google Play přichází nová hra od známé ságy se známou, ale zábavnou nabídkou. Mluvíme o Titanfall Assault, bezplatná strategická hra v reálném čase Pobavit nás ve svém volném čase letos v létě. Jeho známá hra nám umožní rychle si užít online bitvy.


Tipy a triky, jak začít v momentální hře o přežití, Last Day On Earth


Kluci z Respawnu, kteří byli zodpovědní za splátky Titanfall číslo dva na konzolách, považovali za vhodné spustit tuto strategickou hru na Androidu. Tímto způsobem můžeme pokračovat na našich mobilních zařízeních. futuristické bitvy kovových obrů Hratelné mechaniky nám budou známy po práci, což nás velmi těší, jaké byly dobré časy. Jeden vzorec je v poslední době velmi trendy Zdá se, že nejsou žádné známky únavy.

Vojáci, výbuchy a titáni kovů všude v Titanfall Assault

Hra Titanfall Assault

Strategické hry v reálném čase jsou skvělým společníkem pro naše smartphony. Můžeme to udělat kdykoli je tu rychlá hra a zachránit nás před nudou více než jednou. S tímto novým Titanfall Attack Vžijeme se do kůže velitele, který bude muset zachránit své jednotky na bojišti. Předpoklad je jednoduchý. Musíme udělat Převezměte kontrolu nad největším počtem území možné dříve, než vyprší čas nebo porazit nepřátelskou základnu než to uděláte s námi.

Abychom vyhráli, musíme to dát na jiné místo karty s vlastními schopnostmi a jeho vlastnosti. Pokud máme na osobním panelu dostatek bodů, abychom je mohli časem vyplnit, budou mít určité náklady, které můžeme umístit.

Squad of Titanfall Assault

Android Titan v Titanfall Assault

Najdeme to v dopisech hlavní vojáci, Jakož i samotní titáni Y speciální karty jako jsou bomby nebo malé vojenské jednotky. Zvyšování úrovně a získávání zkušeností v bitvě můžeme vylepšit naše dopisy Vybudujte silný tým a vyhrajte všechny bitvy. Díky nim můžeme vytvářet klany, které budou hrát proti ostatním hráčům online a s našimi přáteli.

Titanfall Assault je tady K dispozici zdarma na Google Play S interními mikroplatbami, které nemusí plně využívat výhod tohoto titulu.


Hledáte levný MicroSD? Necháme vám to nejlepší z Amazonu


Google Play | Titanfall Attack