Google Pixel 4 by mohl být vybaven „čtvercovým“ fotoaparátem

Google Pixel 4 by mohl být vybaven „čtvercovým“ fotoaparátem

Nový únik je v rozporu s nedávnými úniky informací o Google Pixel 4, které naznačují, že dorazí se dvěma fotoaparáty.

Pricebaba právě publikováno Obrázky Google Pixel 4Oznámení se očekává v říjnu. Jako obvykle získáváme nové smartphony Google s příchodem podzimu. Informace zase pocházejí od OnLeaks, známého uživatele twitteru, který nám poskytuje spoustu informací a je známý svými realistickými trojrozměrnými modely a ukazuje skutečný design, který budou mít některá zařízení, která nás připravují. různé společnosti.

Google Pixel 4Google Pixel 4

Vykreslení, podle zdroje, jsou založena na výkresech telefonu prosakujícího do sítě. Přesněji, výkresy prvního prototypu. Terminál, který je konečně v prodeji, se tedy stále může měnit.

Obrázky, které nás v tomto příspěvku doprovázejí, se zcela liší od posledního úniku, o kterém jsme dnes ráno mluvili. Na prvních obrázcích, které vidíme, vám připomínáme, že na obrazovce pod přední kamerou můžete vidět telefon s oválným otvorem a dvojitým horizontálním hlavním fotoaparátem.

Na nových obrázcích vidíte, že terminál používá design čtvercové kamery. iPhone XI 2019se čtvercovým modulem v levém horním rohu. Kamera může být podle OnLeaks dvojitá nebo trojitá. V každém případě, a pokud k tomu dojde, Google poprvé zvýší počet modulů odpovědných za fotografování na smartphonech Pixel.

Google Pixel 4Google Pixel 4

Další věc, kterou chceme zdůraznit, je, že na těle terminálu nevidíte skener otisků prstů. To by mohlo být možné, kdyby terminál používal senzor vedlejšího displeje nebo systém rozpoznávání tváře.

Spodní okraj má dvě mřížky reproduktorů a port USB typu C. Lze to také považovat za odchylku od tradičního designu, který jsme viděli u předchozích terminálů vydaných společností Google, které mají vždy jeden „přední“ reproduktor. Dalším neviditelným prvkem je 3,5 mm konektor pro sluchátka. Ale na to si musíme zvyknout …

Zdroj: PriceBaba